Markowi dostawcy armatury do Qubusa

Udostępnij artykuł

Wszystkie łazienki wyposażone zostały również w profesjonalne suszarki do włosów oraz podgrzewaną podłogę. – Cieszymy się, że nowe wnętrza łazienek cieszą się uznaniem naszych gości – komentuje Paweł Migacz. – Robimy wszystko, aby Qubus Hotel był postrzegany jako najlepsze miejsce dla biznesu w Zielonej Górze – dodaje.
Hotel Qubus w Zielonej Górze oferuje 80 miejsc noclegowych w 56 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz restaurację. Hotele sieci zlokalizowane są m.in. w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach. Najnowszy – Qubus Hotel Gdańsk – otwarty został w czerwcu 2009 r. W tym roku planowane jest otwarcie Qubus Hotel Bielsko-Biała, natomiast w roku 2012 – Qubus Hotel Poznań.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 19.03.2010
Aktualizacja: 19.03.2010