Meet & Fit z nowym lokalem w Olsztynie

Udostępnij artykuł

W miniony weekend firma wspólnie z nowym franczyzobiorcą uruchomiła nowy lokal w Meet & Fit – Slow Food Burgers w Olsztynie, który znajduje się na Osiedlu Generałów.

Punkt ma powierzchnię 62 mkw. i 25 miejsc siedzących, a w sezonie letnim planowany jest ogródek letni. W tym roku odświeżony został logotyp marki Meet & Fit oraz drobnej zmianie została poddana nazwa. Aktualna to: Meet & Fit – Slow Food Burgers.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów mięsnych oraz roślinnych. Każdego burgera można zamówić w jako wrapa  lub formie sałatki.

Cały czas rozwijamy sieć i poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food Burgers muszą liczyć się z inwestycją około 45-150 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą – mówi Łukasz Błażejewski, dyrektor generalny 7 Street i Meet & Fit.

Źródło: 7 Street

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.02.2023
Aktualizacja: 23.02.2023