Menadżernik Lidera – nowa książka dla branży hotelarskiej

Udostępnij artykuł
Autorzy Robert Węglarz i Andrzej Kowalczyk na prawie 270 stronach zawarli swoje doświadczenia ze współpracy z ponad setką firm w Polsce, w których prowadzili konsultacje, audyty, szkolenia dla pracowników każdego szczebla. Jak podkreślają, lata zarządzania firmami hotelowymi upłynęły im na trosce o człowieka i wartości takie jak: uczciwość, odpowiedzialność, solidność, zaufanie, szacunek i wiara w możliwości.

Puste miejsca w panelach rezerwacyjnych są faktem. Rynek hotelowy przejdzie olbrzymią transformację. Znaczna część firm znajdzie się z pewnością w trudnej sytuacji i będzie potrzebowała gruntownej restrukturyzacji i zmian. Jak je przeprowadzić? Jak tworzyć lepsze relacje w zespole? Jak poprawić tworzenie ofert, żeby sprostać nowym oczekiwaniom i potrzebom Gości, a później zadbać o odpowiednią atmosferę podczas ich pobytu? Jak sprawić, żeby pracownicy zaufali i zaangażowali się w firmę, w zupełnie innych okolicznościach niż jeszcze kilka tygodni temu?

„Menadżernik Lidera” to must have każdego szefa działu i dyrektora, stworzony przez branżowych praktyków, którzy dokonywali skutecznych zmian i restrukturyzacji w firmach, którymi przez lata zarządzali. Ta książka to barwna opowieść edukacyjna o właścicielach hotelu, którzy odkrywając swoje błędy w prowadzeniu biznesu, postanawiają je naprawić. Decydują się na audyt, który pokazuje jak naprawdę działa ich obiekt. Gdy dostają jego wyniki są wściekli. Następnie akceptując przedstawione fakty rozpoczynają skuteczny proces zmian (de facto tworzą wszystko od nowa), a czytelnik co kilkanaście stron dostaje Menadżerniki – konkretne podpowiedzi i narzędzia w formie pytań, zalecanych działań i inspiracji pomocnych liderowi (szefowi) w procesie zmian. W menadżernikach tych została zawarta tajemnica sukcesu bohaterów opisanej transformacji – podkreślają autorzy.

Od 2 kwietnia do 24 kwietnia trwa specjalna przedsprzedaż „Menadzernika Lidera”.
Szczegóły TUTAJ i TUTAJ
lub pod nr telefonu: 609 502 350 oraz 510 703 368

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.04.2020
Aktualizacja: 09.04.2020