Michał Ławniczak, Radaway: Cały czas udoskonalamy ofertę

Udostępnij artykuł
[SPECJALNIE DLA NAS – RAPORT 2021] Pomimo trwającej pandemii i ograniczeń z nią związanych rok 2020 i pierwsza połowa 2021 był dla nas czasem intensywnej pracy. Przede wszystkim pracowaliśmy nad nową ofertą, która została uzupełniona o nowe modele oraz usługi. Współpraca z branżą HoReCa także nie uległa znacznej zmianie. Wiele hoteli podczas tzw. lockdown’u prowadziło remonty. Przygotowywaliśmy więc dla nich dedykowaną ofertę, uwzględniającą wszelkie oczekiwania inwestorów, jak i potrzeby hotelowych gości – mówi w komentarzu do naszego specjalnego wydania „Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2021” Michał Ławniczak, dyrektor handlowy Radaway.

Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie modernizacji łazienki – począwszy od pomocy w wyborze odpowiedniej kabiny (tworzymy produkty także na wymiar), poprzez bezpłatny pomiar, montaż przez Certyfikowanych Instalatorów, aż po zakończenie prac i serwis gwarancyjny oraz posprzedażowy.
Mamy nadzieję, że tak restrykcyjne, jak w roku poprzednim, ograniczenia działalności HoReCa nie wrócą i hotele będą miały szansę odrobić straty. Jeśli chodzi zaś o oczekiwania hotelarzy, to widzimy, że główny nacisk kierują obecnie na bezpieczeństwo i łatwość utrzymania produktów w czystości, co związane jest również z trwającą pandemią.

Odnośnie trendów to inwestorzy pytają o możliwość personalizacji kabin i zaprojektowania ich w taki sposób, by idealnie komponowały się z wnętrzem. Dotyczy to zarówno parametrów technicznych – wymiarów czy wysokości, jak i walorów estetycznych. Dzięki programowi „Na miarę” jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i stworzyć produkt według indywidualnych potrzeb, a dzięki usługom laserowego grawerowania i kolorowego nadruku Print Radaway sprawić, że wybrana kabina stanie się unikatowa.

Ostatni rok upłynął pod znakiem tworzenia i udoskonalania produktów. Jedną z najistotniejszych zmian jest pojawienie się nowej usługi Print Radaway umożliwiającej wykonanie oryginalnego, wielobarwnego nadruku na szkle. Oferta uzupełniono też o nowe, zyskujące na popularności, kabiny otwarte. Do katalogu dołączyły m.in. modele Nes walk-in w wersji chrom i czarnej oraz Modo New Walk-in w kolorze złotym. Wprowadziliśmy także innowacje udoskonalające znane już i lubiane serie. Przykładem są zmiany np. w kolekcjach Torrenta czy Eos. W przypadku kabin i drzwi Torrenta zwiększono wysokość szyby do 1950 mm. Natomiast w serii Eos metalowy uchwyt został dodatkowo wyposażony w element z tworzywa TPE zapobiegający uderzaniu drzwi o szybę lub ścianę. To wszystko sprawia, że produkty marki Radaway, można jeszcze łatwiej dopasować do wnętrza.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 25.10.2021
Aktualizacja: 25.10.2021