Międzynarodowe partnerstwo Accor i meetago

Udostępnij artykuł
Firmy rozpoczynają międzynarodową współpracę nad rozwiązaniem, które dostępne będzie w ponad 1,6 tys. hotelach na świecie.

Podczas dzisiejszego otwarcia największych targów branży MICE na świecie – IMEX, Accor i meetago zawarły umowę o międzynarodowym partnerstwie, kluczowym dla działalności biznesowej obu firm, którą jest oferowanie profesjonalnych usług dla branży spotkań. Partnerstwo to jest kolejnym etapem wcześniejszej udanej współpracy.  Firma meetago dostarcza technologiczne rozwiązania dla branży spotkań, konferencji, korporacyjnych eventów i wystaw (w skrócie „MICE”) i jest jednym z największych dostawców takich usług w Europie Środkowej.

Rozwiązania technologiczne i usługi meetago będą oferowane przez Accor nie tylko w regionie Europy Centralnej tj. Niemcy, Austria czy Szwajcaria, ale i w całej Europie oraz na kilku kluczowych rynkach źródłowych, takich jak USA i Chiny. Dzięki temu partnerstwu, wspólnie opracowane rozwiązania i narzędzia technologiczne będą dostępne dla ponad 1,6 tys. hoteli Accor z ofertą konferencyjną na całym świecie. W tej ofercie znajdzie się szeroki i atrakcyjny wybór konferencyjnych hoteli wszystkich marek grupy Accor.

Promocja międzynarodowego rozwoju

Partnerstwo Accor i meetago ma na celu przyśpieszenie i uproszczenie procesu rezerwacji oraz zarządzania konferencjami, wydarzeniami i spotkaniami biznesowymi dla obu stron jednocześnie – zarówno dla hoteli, jak i organizatorów imprez. Ułatwi to pracę organizatorom spotkań i będzie sprzyjać dalszemu rozszerzaniu działalności biznesowej obu partnerów.

– Dzięki strategicznemu partnerstwu z meetago odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów korporacyjnych. Zaoferujemy to narzędzie centralnie za pośrednictwem jednej platformy w przyszłości. To z kolei, zapewni bardziej kompleksowe i wydajniejsze usługi o wyższym poziomie digitalizacji dla branży konferencyjnej – komentuje Sabine Toplak, wiceprezes Accor ds. sprzedaży w Europie Środkowej.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Accor, która przyczyni się do globalnego wzrostu naszej firmy. Chcemy korzystać z innowacyjnych pomysłów tak, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze doświadczenia – wyjaśnia Udo Lülsdorf, dyrektor generalny i założyciel meetago.

Innowacyjne rozwiązania w chmurze dla wydarzeń biznesowych

Oparte na najnowocześniejszej technologii chmury, innowacyjne narzędzie spotkań online meetago gwarantuje organizatorom konferencji i spotkań bezpieczny proces rezerwacji. Grupa zapewnia również indywidualne rozwiązania do zarządzania wydarzeniami i uczestnikami. Te personalizowane rozwiązania będą dostępne zarówno dla organizatorów mniejszych spotkań, jak dla tych realizujących największe konferencje.

Z ponad milionem branżowych użytkowników rocznie, meetago jest jedną z najczęściej odwiedzanych i używanych platform rezerwacyjnych na niemieckim i europejskim rynku MICE.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.05.2019
Aktualizacja: 22.05.2019