Mobilny punkt pobrań w Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Udostępnij artykuł
Pasażerowie odlatujący ze stołecznego portu będą mogli od jutra (28 stycznia br.), od godziny 2 w nocy, skorzystać z możliwości wykonania szybkich testów diagnostycznych w kierunku COVID-19. Mobilny Punkt Pobrań (MOP) zorganizowany przez Centralny Szpital Kliniczny MSWiA będzie zlokalizowany w należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem Terminalu Lotniska Chopina (strefa odlotów).

Okazanie negatywnego wyniku testu antygenowego wykonanego na minimum 4 godziny przed odlotem to wymóg wprowadzony przez Królestwo Niderlandów. Na ten moment MOP będzie otwierany na 4h przed odlotem rejsów do tego państwa. Zamykany na 40 min przed ostatnim odlotem z Lotniska Chopina w danym dniu.

Wejście do MOP znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do hotelu na wprost Terminala A Lotniska Chopina. Cena testu antygenowego w kierunku Covid-19 wynosi 200 zł. Preferowana jest płatność kartą. Wynik uzyskiwany jest po 20 minutach. Zaświadczenie z wynikiem wydawane jest w języku angielskim. Każdy pozytywny wynik będzie zgłaszany do Sanepidu.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.01.2021
Aktualizacja: 27.01.2021