MP Power Awards: Zbliża się termin zgłoszeń projektów i obiektów

Udostępnij artykuł
MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w dziewiątej edycji konkursu branży eventowej MP Power Awards. Jurorzy wybiorą najlepsze projekty, obiekty, produkty eventowe oraz Agencję Roku. Nagrodzą najbardziej zaangażowane w życie branży osobowości oraz kreatywnych.

Celem MP Power Awards jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów, wskazanie miejsc z ofertą dostosowaną do wymogów roku 2020 oraz wyróżnienie osobistości branży.

W ramach MP Power Projekt zostaną poddane analizie i ocenie realizacje w następujących kategoriach głównych: Event promocja marki (stacjonarny / online), Event – celebracja (stacjonarny / online), Event – integracja (stacjonarny / online), Event – edukacja (stacjonarny / online), Event sportowy, Event esportowy, Event pozostałe formy, Incentive travel, Kongres (stacjonarny / online)
Targi (stacjonarne / online), Kampania zintegrowana z wykorzystaniem event marketingu oraz w kategoriach towarzyszących: CSR i Stage design. W kategoriach specjalnych Jury wybierze Event Online i Event Hybrydowy Roku 2020.

W gronie jurorów oceniających projekty są klienci – marketerzy, przedstawiciele działów zakupów, osoby odpowiedzialne z prowadzenie projektów eventowych w firmach, instytucjach i stowarzyszeniach. Prezentacja projektów w tej części konkursu to także dowód na to, jaką transformacje przeszły agencje eventowa oraz jakie kompetencje i usługi w komunikacji live dostarczają.
Termin zgłoszeń – 14 marca.

>> Jak zgłosić projekt <<

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z potencjałem do organizacji spotkań w kategoriach dostosowanych do specyfiki roku 2020: transformacja, bezpieczny obiekt, studio online, premiera. Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty obiektu, zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. W tej edycji konkursu dodatkową nagrodą dla zwycięskich obiektów jest Pakiet Top w nowej Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl.
Termin zgłoszeń – 14 marca.

>> Jak zgłosić obiekt <<

MP Power Produkt – do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi i narzędzia, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie. Jury oceni produkty w kategoriach: platforma eventowa, angażowanie, bezpieczeństwo.
Termin zgłoszeń – 22 marca.

>> Jak zgłosić produkt <<

W kategorii zrównoważony rozwój w branży eventowej. Wyróżnione zostaną projekty, działania, stosowanie wybranych rozwiązań, których główne cele wchodzą w zakres zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń.
Termin zgłoszeń – 22 marca.

Jury – na podstawie zgłoszeń, nominacji i zwycięstw w poszczególnych kategoriach – przyzna także tytuł Agencji Roku.

W ramach plebiscytu MP Power 12 jury MP Power Awards wyróżnia także osobistości i ekspertów branży, w dwunastu kategoriach.

Konkurs towarzyszący MP Power Awards – Kreatywny Roku Branży Eventowej wyróżnia najlepszych kreatywnych i przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach.

Konkurs MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.
Jak dokonać zgłoszenia do MP Power Awards: www.mppowerawards.com/jak-sie-zglosic/

Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 23 kwietnia. Gala jest też finałowym eventem Meetings Week Poland 2021.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com

Opublikowano: 10.03.2021
Aktualizacja: 10.03.2021