Najlepsi polscy pięściarze znów zawitali do Nosalowego Dworu

Udostępnij artykuł
W dniach  od 7-18 stycznia w Zakopanem na zimowym obozie przebywają czołowi polscy pięściarze zawodowi. Podopiecznych trenera Fiodora Łapina – mistrza świata WBO Interim Krzysztofa Głowackiego, mistrza Europy Kamila Szeremetę, dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka i utalentowanego Fiodora Czerkaszyna – ponownie gościć będzie Nosalowy Dwór Resort & Spa.


– To już kolejne nasze zgrupowanie w Nosalowym Dworze, gościliśmy tu latem, a także przy okazji organizowanych tutaj gal, i bardzo nam się podobało, dlatego w Nosalowym Dworze zaplanowaliśmy także obóz zimowy. Naszych pięściarzy czekają wiosną wielkie wyzwania, więc formę trzeba zacząć szykować już teraz – mówi szef KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski. Krzysztof Głowacki w listopadzie w ćwierćfinale prestiżowego turnieju WBSS pokonał Rosjanina Maksima Własowa, zdobywając „tymczasowe” mistrzostwo świata WBO kategorii junior ciężkiej. Półfinałowy pojedynek odbędzie się prawdopodobnie w marcu na Łotwie, a rywalem Polaka będzie reprezentant gospodarzy Mairis Briedis.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Briedis to niesłychanie trudny rywal, więc dyspozycja Krzysztofa musi być nienaganna, treningi pod Giewontem na pewno w tym pomogą – ocenia Wasilewski i dodaje: – Wiele wskazuje na to, że także w marcu, ale we Francji, tytułu czempiona Europy bronił będzie Kamil Szeremeta. Dla Kamila to będzie niezwykle ważny rok. Liczymy w jego wykonaniu na duże i zwycięskie walki. Pod koniec zimowego obozu w Zakopanem pięściarze i trenerzy spotkają się z fanami i dziennikarzami. Już w najbliższy czwartek, 17 stycznia 2019 r., o godz. 10:00 we foyer Centrum Kongresowego Gerlach  w Nosalowy Dwór Resort& SPA odbędzie się Media i Fan Day.Spotkanie rozpocznie krótka konferencja prasowa, po której zawodnicy grupy oraz trener będą do dyspozycji dziennikarzy, jak i fanek i fanów.

W spotkaniu udział wezmą:
– b. Mistrz Świata WBC i IBF kat. cruiser: Krzysztof “Diablo” Włodarczyk
– Mistrz Świata WBO w kat. cruiser: Krzysztof “Główka” Głowacki
– Mistrz Europy EBU w kat. średniej: Kamil Szeremeta
– największy obecnie “prospekt” wagi średniej w Polsce – Fiodor Czerkaszyn
oraz Panowie Trenerzy: Fiodor Łapin i Paweł Gaser.
Na spotkaniu będzie można otrzymać plakat z podpisem pięściarzy czy stanąć do pamiątkowego zdjęcia. Całe zgrupowanie, podobnie jak w przypadku zgrupowania letniego, zostanie pokazane w serii videoblogów dostępnych w social mediach i na kanale Youtube KnockOut Promotions.
Wydarzenie: Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp
Czas trwania: 7 – 18 stycznia 2019
Miejsce: Nosalowy Dwór Resort & Spa, Oswalda Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Zawodnicy: Krzysztof Głowacki, Kamil Szeremeta, Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn.
Trenerzy: Fiodor Łapin, Paweł Gaser.
Facebook: https://www.facebook.com/KnockOutPromotions/
Twitter: https://twitter.com/knockoutprm
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCnXEXSnsC731Ir8AZ2COyCg
WEB: www.knockout.pl    www.nosalowy-dwor.eu

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.01.2019
Aktualizacja: 15.01.2019