Nicole Chojnicka z Hotelu Bristol mentorką w programie HerStory

Udostępnij artykuł

Program HerStory to jedna z kluczowych inicjatyw Fundacji Girls Future Ready – organizacji non-profit, której misją jest wspieranie młodych kobiet poprzez budowanie i rozwój kluczowych kompetencji przyszłości. Program łączy liderki biznesu z młodymi dziewczynami, a efektem tej współpracy są inspirujące projekty. W ramach programu mentorki dzielą się swoim doświadczeniem i ekspertyzą z młodszym pokoleniem kobiet, a także wspierają je w tworzeniu wybranego projektu od początku do końca.

Nicole Chojnicka z Hotelu Bristol mentorką w programie HerStory

Od startu programu w 2019 roku powstało wiele ciekawych kolaboracji i projektów z różnych dyscyplin, takich jak technologia, finanse czy polityka. W tym roku po raz pierwszy program będzie realizowany z przedstawicielką branży hotelarskiej. Z ramienia Hotelu Bristol mentorką została Nicole Chojnicka – Managerka HR, związana z warszawskimi hotelami sieci Marriott International od niemal dekady.

Ogromnie się cieszę z możliwości bycia mentorką w projekcie HerStory. Jest to dla mnie szczególny zaszczyt, ponieważ dzięki temu będę mogła podzielić się swoją pasją do pracy z ludźmi, wykształceniem psychologicznym oraz doświadczeniem pracowania w największej sieci hotelarskiej. Wierzę również, że wiele nauczy mnie laureatka projektu, dzieląc się swoją wizją, kreatywnością i świeżym spojrzeniem na otaczający nas świat – tłumaczy Nicole Chojnicka.

Uczestniczka wyłoniona jako mentee w trakcie trwania programu zapozna się z kulisami pracy w sektorze hospitality. W ramach projektu będzie miała okazję opracować koncepcję wydarzenia łączącego społeczność silnych i ambitnych kobiet, doskonaląc swoje umiejętności organizacyjne, zdobywając doświadczenie w pracy zespołowej, jednocześnie poznając bliżej luksusowy obiekt hotelarski.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

Źródło: Hotel Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.02.2024
Aktualizacja: 19.02.2024