Nowa dyrektor Aiden by Best Western w Łodzi

Udostępnij artykuł

Z początkiem kwietnia br. funkcję dyrektora pierwszego w Polsce Aiden by Best Western objęła Barbara Tomaszewska. Dotychczas była zastępczynią dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence.

Barbara Tomaszewska

Cieszymy się, że dzięki wewnętrznym awansom dajemy możliwość rozwoju naszym wieloletnim pracownikom w grupie PHH.  Przed nami wiele nowych wyzwań, dlatego tym bardziej pozytywne jest to, że nasz zespół cały czas się umacnia, a hotelarze z tak ogromnym  doświadczeniem wspierają rozwój naszej firmy. Jestem przekonana, że tak wysokiej klasy hotelarz przyczyni się do sukcesu powstającego w Polsce hotelu Aiden by Best Western w Łodzi podkreśla Aneta Wodyk, prezes PHH Hotele.

Barbara Tomaszewska – biografia

To absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz SGH Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2013 roku, pracując jako koordynator ds. administracji, a następnie jako F&B Manager w nowopowstałym Hampton By Hilton Gdańsk Airport. Następnie, od 2019 roku przez kolejnych 5 lat pełniła funkcję zastępcy dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence. Od kwietnia br. powierzono jej funkcję dyrektora Aiden by Best Western w Łodzi, spółki PHH Hotele wchodzącej w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Po pięciu latach fantastycznej pracy na stanowisku zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence postanowiłam podjąć nowe wyzwanie i rozpocząć przygodę w Łodzi przy otwarciu pierwszego w Polsce hotelu pod szyldem Aiden by Best Western. Dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam podczas dotychczasowej współpracy i szansę na dalszy rozwój w strukturach Grupy PHH. Z niecierpliwością oczekuję dnia, kiedy pokażemy nową jakość i wprowadzimy unikalną markę na mapie miasta Łódź mówi Barbara Tomaszewska, dyrektor Aiden By Best Western w Łodzi.  

O Aiden By Best Western Łódź

To dawny hotel Reymont. Położony w centrum Łodzi, w pobliżu Manufaktury, jednej ze znanych galerii handlowo-rozrywkowych w mieście. Ma być kameralnym hotelem butikowym z 61 pokojami, restauracją oraz barem. Funkcjonować ma w nim również nowoczesna siłownia. Otwarcie hotelu planowane jest w drugiej połowie 2024 roku.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.04.2024
Aktualizacja: 10.04.2024