Nowa dyrektor Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Stanowisko dyrektora czterogwiazdkowego hotelu, zarządzanego przez spółkę Hotel Co51 Poland, objęła Aneta Stępkowska. Nowa dyrektor rozpoczęła pracę 1 sierpnia br., co zbiegło się w czasie z ponownym otwarciem obiektu.

Aneta Stępkowska posiada 30 letnie doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej, a od 2010 roku związana jest z siecią Marriott International. Karierę zawodową rozpoczynała w Forum Intercontinetal w Warszawie, gdzie piastowała szereg stanowisk, od przedstawiciela sprzedaży po dyrektora do spraw hotelowych. Zdobyte doświadczenie z powodzeniem wykorzystała na stanowisku zastępcy dyrektora Holiday Inn w Warszawie, a następnie pełniąc funkcję dyrektora generalnego OSSA Congress & SPA. Przed podjęciem obecnego zatrudnienia, przez ostatnie pięć lat zarządzała Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Przez całe życie zawodowe w hotelarstwie czerpałam z niego energię, poznając wiele oczekiwań, wymagań, zachowań, jakie stawia ta praca. To moje kolejne wyzwanie i bardzo się cieszę, że operator hotelu Hotel Co 51 Poland i właściele firmy Vastint obdarzyli mnie zaufaniem do kierowania tym obiektem. Czy mam tremę? Mam, bo dopiero poznaję miasto, hotel, ludzi i rynek hotelarski w Gdyni. Mam ambicję, żeby ten hotel był najlepszy w mieście (i nie tylko) dla każdego klienta, od biznesowego po ludzi morza. Mamy z pracownikami mnóstwo nowych pomysłów na to, jak zrealizować poza standardowe myślenie o hotelarstwie. Od 10 lat związana jestem z marką Courtyard i dokładnie poznałam standardy Marriotta. Wartości, które wyznaje nowy właściciel hotelu stawiam na szczycie piramidy, czyli szacunek do ludzi, profesjonalizm, zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska i etos pracy są tożsame z zasadami obowiązującymi w sieci Marriott. Tu jest młoda kadra, pełna zapału, pomysłów. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront otworzył się 1 sierpnia po lockdown i zmianie operatora. To był trudny okres dla hotelu, ale zaczynamy nowy rozdział razem. Zawsze mówiłam, że hotel to nie budynek, tylko ludzie w nim pracujący. To jest motto, które każdy hotelarz powinien mieć wypisane dużymi literami na ścianie. A swoją drogą ten budynek jest piękny i pięknie położony nad dużą wodą. Dla warszawianki to duża atrakcja – mówi Aneta Stępkowska, General Manager Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Posiadający 200 pokoi hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront został ponownie otwarty na początku sierpnia br., po dostosowaniu obiektu do wymogów sanitarnych sieci Marriott. Operatorem hotelu jest spółka Hotel Co51 Poland należąca do Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Aktualnie Hotel Co 51 jest najemcą i operatorem ponad 20 hoteli w całej Europie. Wszystkie te hotele są częścią portfela inwestycyjnego Vastint.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.