Nowa dyrektor operacyjna w Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów

Udostępnij artykuł
Pełniąca do niedawna funkcję dyrektora w Polanica Resort & Spa oraz hotelu Alpejski, właścicielka firmy doradczej Anna Cichowicz-Borowska, objęła niedawno stanowisko dyrektor operacyjnej w Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów.

Anna Cichowicz-Borowska jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista z zakresu zarządzania i marketingu. Z branżą związana jest od ponad 10 lat. W ostatnich latach obejmowała stanowisko managerskie w hotelach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.  Jej pasją są podróże i dobra literatura.

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów położone jest nad brzegiem jeziora Necko, pośród wysokiego lasu sosnowego w Augustowie. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Sanatorium posiada jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz pokoje rodzinne.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 22.08.2018
Aktualizacja: 22.08.2018