Nowa dyrektor w Grupie Arche

We wrześniu stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche Hotele objęła Sabina Kowalkow-Paśnik. Jest odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług oraz działania marketingowe dla każdego z obiektów.

Sabina Kowalkow-Paśnik ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim.

>>> HOT NEWS: AMARO OTWIERA RESTAURACJĘ W ZAKOPANEM <<<

Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w dziale sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska członka zarządu spółki Platan Hotels & Resorts (właściciela obiektów pod szyldem Klub Mila oraz Aries). W swoim zawodowym życiorysie ma również kilkuletnie doświadczenie w branży bankowości inwestycyjnej.

Jej największą pasją są podróże, krótkie i długie – czasami wpada na śniadanie do Sopotu, na weekend do jednej z europejskich stolic i zawsze zamienia kilka tygodni polskiej zimy na tropikalne upały. Prywatnie jest event managerem we własnym domu, do którego często zaprasza znajomych i przyjaciół, z pasją dla nich gotując.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.