Nowe inwestycje w Rancho Pod Bocianem

Udostępnij artykuł

Mini pole golfowe będzie wykorzystywane rekreacyjnie oraz do organizacji imprez okolicznościowych. Już w maju br., z okazji rozpoczęcia sezonu letniego, Rancho pod Bocianem zorganizuje pierwszy Mazowiecki Turniej Golfowy 2010. Druga nowa inwestycja ośrodka – Chata Rybaka znajduje sie na niewielkiej wyspie na środku powiększonego właśnie stawu. W obiekcie organizowane będą różnego rodzaju przyjęcia plenerowe, w tym wesela.
Obecnie na zaplecze bankietowe ośrodka Rancho pod Bocianem składają się: sala bankietowa, która może pomieścić około 220 osób, staropolska restauracja Stara Izba z miejscami siedzącymi dla około 36 osób oraz chata grillowa, w której organizowane są imprezy plenerowe na maksymalnie 400 gości.
Chata Rybaka i mini pole golfowe to nie pierwsze inwestycje ośrodka w ostatnich miesiącach. Na inaugurację sezonu letniego 2009, w Rancho pod Bocianem oddano do użytku nowy budynek, który mieści 11 pokoi hotelowych, salę bankietową i konferencyjną.
Rancho pod Bocianem to obiekt hotelowy położony na terenie 20 ha w Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Mieszczą się tu: zaplecze hotelowe (łącznie 114 miejsc noclegowych), baza konferencyjno-szkoleniowa i gastronomiczna. Obiekt specjalizuje się w usługach w zakresie organizowania różnorodnych imprez dla firm i klientów indywidualnych. Rustykalny styl ośrodka nawiązuje do staropolskiego dworu. Doba w pokoju jednoosobowym kosztuje 200 zł, dwuosobowym – 240 zł. Obiekt nie jest skategoryzowany jako hotel i funkcjonuje jako centrum szkoleniowo-konferencyjne. Właściciele nie przewidują kategoryzacji.

Opublikowano: 14.04.2010
Aktualizacja: 14.04.2010