Nowe oblicze Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

Udostępnij artykuł
Po generalnej renowacji wystrój wnętrz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje nawiązuje do ekskluzywnego jachtu, podobnie jak architektura budynku.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest nierozerwalnie związany z morzem – jest zlokalizowany w sercu słynnego nadmorskiego kurortu i oferuje bezpośrednie zejście na piaszczystą plażę oraz widok na morze z każdego odnowionego pokoju.

– Teraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje wita gości w prawdziwie morskim stylu – drewniana recepcja, ściany i akcesoria w morskiej tonacji, a do tego kotwice i liny żeglarskie. Jak prawdziwy statek wycieczkowy zapewnia gościom wszystkie usługi, jakie są potrzebne do kompleksowego odpoczynku nad morzem – również w trakcie firmowego spotkania integracyjnego czy wesela – podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. – Rodziny z dziećmi to nasi bardzo ważni goście, dlatego rozbudowaliśmy ofertę skierowaną do nich. Pamiętamy również o tych, którzy przyjeżdżają do nas, aby się wyciszyć i zrelaksować. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest miejscem, w którym dorośli bawią się równie dobrze, jak najmłodsi – dodaje.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png
Morskie opowieści dla całych rodzin

Hotel czerpie inspirację z nadmorskich historii, co widać zarówno w wystroju wnętrz, jak i ofercie gastronomicznej i usługowej. Mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole, w połączeniu z dużą ilością naturalnego drewna oraz „wakacyjnymi” meblami, takimi jak wiszące krzesła czy mobilne regały, nadają wnętrzom charakteru ekskluzywnego jachtu. Wystrój wszystkich 192 pokoi jest również inspirowany morzem – drewniany zagłówek, okrągłe lustro niczym bulaj, koło ratunkowe na morskich ścianach, a do tego morze za oknem daje wrażenie bycia w kajucie na jachcie.

W restauracji On Deck i On Board bufet w kształcie statku z prawdziwie piracką zastawą dla najmłodszych oraz lustrzanymi bulajami jest pełen ryb i dań bazujących na darach morza. Kącik zabaw dla dzieci to sala przygód Captain Nemo z żeglarskimi linami do wspinania się i dekoracyjną amfibią. Baseny zewnętrzny i wewnętrzny z brodzikiem zachęcają do wodnych zabaw. Strefa relaksu oraz saun, jak również oferta ekskluzywnych masaży pozwala na głęboki relaks dorosłym. Kręgielnia i dyskoteka Disco Amber oferuje rozrywkę w długie letnie wieczory.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Hotel na ważne momenty

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje to hotel gwiazd. Co roku na początku lipca do Międzyzdrojów zjeżdżają się artyści z całej Polski, aby wziąć udział w Festiwalu Gwiazd. W hotelu odbywają się liczne spotkania autorskie, przedstawienia teatralne, a artyści odpoczywają i integrują się w komfortowych warunkach. W tym roku festiwal odbywa się w dniach 4-6 lipca. Gwiazdami w hotelu są również pary młode, które korzystają z weselnej oferty obiektu. Vienna House Amber Baltic Miedzydroje proponuje śluby na plaży dzięki bezpośredniemu zejściu na plażę z hotelu, oraz weselne imprezy na tarasie restauracji oraz we wnętrzach odnowionych sal konferencyjnych.

Centrum konferencyjne hotelu to pięć sal mogących pomieścić nawet 750 osób. Wraz z dużym foyer przestrzeń eventowa to 650 mkw. Po renowacji sale zostały doposażone w nowy sprzęt multimedialny oraz wygodne krzesła i stoły. Dzięki rozbudowanej ofercie gastronomiczno-rozrywkowej, hotel często organizuje imprezy integracyjne dla firm z całej Polski.

Oficjalne wakacyjne re-otwarcie

15 czerwca hotel zaprezentował swoje odmienione oblicze szerokiej grupie partnerów biznesowych i klientów. Letnie przyjęcie, oczywiście w morskich klimatach, zgromadziła ponad 150 żadnych przygód podróżników, którzy wypłynęli w niezapomniany rejs i na nowo odkryli hotel, który znali już nieraz od kilkunastu lat. W okresie wakacyjnym goście Vienna House Amber Baltic mogą skorzystać z wielu letnich ofert, zaczynając od masaży w strefie wellness, przez korzystanie z leżaków czy parasoli na plaży, kończąc na wieczornych kolacjach bufetowych i weekendowych animacjach dla najmłodszych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.06.2019
Aktualizacja: 18.06.2019