Nowe trzy gwiazdki w Kujawsko-Pomorskiem

Udostępnij artykuł
W miejscowości Nakło nad Notecią, na terenach malowniczej Doliny Noteci otwarty został trzygwiazdkowy Hotel Art Cafe. Oprócz miejsc noclegowych oferuje także przestrzeń konferencyjną oraz salę balową.

W ofercie hotelu znajduje się 21 pokoi dwuosobowych z łazienką. Zostały wyposażone m.in. w telewizor z kablówką oraz wygodny stół do pracy. Dla gości, którzy cenią sobie komfort, przygotowano dwa specjalne pokoje z balkonami. W całym obiekcie można korzystać z darmowego Wi-Fi.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

Restauracja oferuje wybór najlepszych smaków polskiej oraz śródziemnomorskiej kuchni sprecyzowanych w szerokim menu, które dopełnia selektywnie ułożona karta wysokojakościowych win. Wnętrza zostały zaprojektowane w odcieniach bieli i szarości, które zostały przełamane złotymi detalami. Sala może pomieścić 40 osób.

W hotelu można zorganizować również szkolenia i konferencje na 50 osób. Specjalnie przystosowana do tego sala została wyposażona w ekran, rzutnik i nagłośnienie. Największym atutem obiektu jest sala balowa przeznaczona na 250 osób, która pozwoli na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, jak i szkolenia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.