Nowy dyrektor Arche Hotel Krakowska

Funkcję dyrektora objął Ireneusz Czerski. Zastąpił na tym stanowisku Annę Włodarczyk, która według naszych informacji, nie jest już związana z Grupą Arche.

Ireneusz Czerski ostatnio związany był z Marine Hotel. Wcześniej przez sześć lat zarządzał Hotelem Mikołajki. Pracował również dla grupy Condohotels Management w Ostródzie, gdzie odpowiedzialny był za prowadzenie działań sprzedażowych dla trzech obiektów. Od początku kariery zawodowej działał w hotelach na Warmii i Mazurach, m.in. Olsztynie czy Worlinach. Zajmuje się również doradztwem inwestycyjnym i audytami w branży hotelarskiej. Z wykształcenia jest hotelarzem, ukończył Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Interesuje się socjologią, marketingiem i psychologią.

Arche Hotel Krakowska zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy biznesowej, przy alei Krakowskiej, 4 km od Lotniska Chopina i 7 km od centrum miasta. Oferuje 344 pokoi, 15 sal konferencyjnych, w tym z największą dla ponad 700 osób, restaurację, cukiernię, strefę relaksu i salę fitness.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.