Nowy dyrektor Hotelu Aquarion

Stanowisko dyrektora czterogwiazdkowego, zakopiańskiego hotelu zarządzanego przez Dobry Hotel objął Wojciech Włodarczyk. Z hotelarstwem i gastronomią związany od ponad 20 lat.

Przez ostatni rok pracował w CFI Hotels Group jako dyrektor hotelu, włączając nowo kupiony czterogwiazdkowy Hotel Grand Royal Poznań w struktury sieci. W latach 2013-2019 związany był z siecią Qubus Hotel. Początkowo jako zastępca dyrektora Hotelu Qubus Kraków, a następnie przez sześć lat jako dyrektor Hotelu Qubus Legnica, największego hotelu w sieci.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

W latach 2006-2013 był menadżerem w działach gastronomii w Hotelu Warszawianka nad Zegrzem, w Hotelu InterContinental w Warszawie, a także zarządzał dwoma restauracjami w centrum Warszawy. W trakcie studiów oraz zaraz po ich ukończeniu pracował w dziale konferencji i bankietów w czterogwiazdkowym Hotelu Hyatt w Green Bay w stanie Wisconsin w USA.

Jest absolwentem socjologii, skończył także studia podyplomowe z zarządzania gastronomią w USA oraz studia podyplomowe Manager Hotelu w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Prywatnie – szczęśliwy mąż i ojciec dwóch przedszkolaków.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.