Nowy dyrektor Hotelu Diament w Ustroniu

Stanowisko dyrektora Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń**** oraz Hotel Diament*** objął, związany ostatnio z Rezydencją Dwór Polski Rafał Gucia. Zastąpił Adama Krentusza.

Rafał Gucia związany jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. Po ukończeniu kierunku Turystyka na AWF w Krakowie, rozpoczął swoją karierę zawodową w dziale marketingu, aby już w 2007 r. objąć stanowisko zastępcy dyrektora Novotel Centrum w Katowicach, a w 2012 r. dyrektora Mercure Karpacz Resort. Związany był także z Best Western Premier w Katowicach i angelo Hotel Katowice. Jego pasją jest również dziennikarstwo sportowe – od 18 lat jest spikerem najważniejszych imprez sportowych na Podhalu, w tym Pucharu Świata w skokach narciarskich. Poza językiem angielskim i niemieckim zna jeszcze serbski. Prywatnie uwielbia południe Europy oraz Budapeszt, który dla niego jest bezsprzecznie „Wenecją Północy”.

Kompleks hotelowy sieci Diament w Ustroniu znajduje się w samym sercu uzdrowiskowej okolicy, niedaleko od centrum miasta, w bezpośredniej bliskości licznych tras rowerowych i spacerowych. Składa się z dwóch skrzydeł, w których mieści się 121 pokoi o standardzie trzech lub czterech gwiazdek oraz wspólna recepcja, restauracja i strefy spa & wellness.

ŚWIAT HOTELI
LUTY-MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.