Nowy dyrektor HP Park Plaza Wrocław

Udostępnij artykuł
Z dniem 1 października funkcję tę objął Przemysław Biechowiak. Dotychczas związany z Hotelem Lidia SPA & Wellness w Darłowie, należącym do Grupy Hotele Nadmorskie.

Wcześniej przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora poznańskiego konferencyjnego Hotelu Safir, a do 2018 r. przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” wraz z Hotelem Akwawit (od 2007 do 2018 – jako prezes zarządu ), należącym do Harmony Polish Hotels.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem. W latach 2012 -2020 r. był także członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa.

Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu należy do polskiej Grupy Hotele HP Park, posiadającej również obiekty w Poznaniu, a także Olsztynie. Wrocławski znajduje się nad brzegiem Odry, zaledwie 900 metrów od Rynku Głównego. Obiekt ten obok 177 pokoi, posiada sześć sal konferencjach.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.