Nowy dyrektor IBB Hotel Długi Targ

Stanowisko dyrektora Hotelu IBB Długi Targ w Gdańsku, należącego do międzynarodowej grupy IBB Hotel Collection, objął – związany z branżą hotelarską od 2007 roku – Maciej Wyskiel. W gdańskim obiekcie pracuje od sierpnia 2018 roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora sprzedaży.

Maciej Wyskiel swoją przygodę zawodową rozpoczął w hotelu Holiday Inn w Gdańsku (obecnie Scandic) na stanowisku portiera. Następnie pracował trzy lata w Mercure Gdańsk Old Town, należącym do sieci Accor. Współtworzył strategię marketingową i sprzedażową dla Tristan Hotel & SPA, brał udział w procesie otwarcia hotelu, szkolił personel działów recepcji i sprzedaży. Kolejne lata spędził w sieciach Puro Hotels oraz Hilton. Na stanowiskach związanych ze sprzedażą spędził dziewięć lat. W wolnym czasie gra w squasha i prowadzi zajęcia dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie trzynastoma hotelami w Hiszpanii, Niemczech, na Malcie i w Polsce. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Spółka hotelarska ma ambitne plany rozwoju – do roku 2021 zamierza poszerzyć portfolio do 20 hoteli i koncentruje się przy tym na krajach, w których prowadzi już działalność. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat grupa uruchomiła dwa hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.