Nowy hotel marki Traffic

We Wrocławiu, przy ul. Świdnickiej 28, rozpoczął działalność drugi hotel marki Traffic. Oferuje 75 miejsc noclegowych w 36 pokojach. Pierwszy działa w Poznaniu.

Budynek hotelu przeszedł gruntowy remont zarówno elewacji zewnętrznej, jak i wnętrz. Zadbano zachowanie zabytkowych detali takich jak historyczna klatka schodowa i wkomponowanie ich w nowoczesne wnętrza. Gości hotelowych wita również zgodnie z wrocławską tradycją Krasnal – Trafficzek.

Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki z prysznicem. W każdym zamontowany jest telewizor LED SmartTV, a także dostępny jest internet Wi-Fi bez limitów. Pokoje w standardowym wyposażeniu posiadają wygodne łóżka kontynentalne z podwójnym materacem, a także szafę, szklanki i suszarkę do włosów. Na czas pracy warto skorzystać z dostępnych w pokojach stolików z oświetleniem, zaś na wygodny relaks pozwala kącik wypoczynkowy. Dla gości szczególnie wymagających przygotowano ofertę pokojów deluxe. Posiadają większy metraż niż pokoje standardowe. Oprócz opisanego wyżej wyposażenia można znaleźć w nich czajnik, kubki oraz kawę i herbatę, a także klimatyzację, minibar oraz sejf.

Recepcja działa całą dobę. W tym czasie otwarty także będzie hotelowy bar, który zaprasza m.in. na przekąski, kawę z wrocławskiej palarni kawy, kraftowe piwa i drinki. Nasi goście mogą także zamówić pyszne bufetowe śniadanie kontynentalne.

ŚWIAT HOTELI: październik – listopad 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Sala konferencyjna przygotowana jest dla grup do 25 osób. Na miejscu oferowany jest stały dostęp do sieci Wi-Fi, a także możliwość skorzystania ze sprzętów takich jak rzutnik multimedialny, flipchart, tablica czy monitor LCD. W nowym obiekcie zadbano także o kwestie ekologiczne zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Już na etapie projektowym podjęto kroki, aby w hotelu ograniczyć produkcję i prowadzić odpowiednią segregację odpadów, a także wybrać rozwiązania, które pozwolą na oszczędzanie wody i energii.

Hotel Traffic Wrocław to kolejny obiekt w portfolio firmy Smart Hotels & Hostels. Dołączył do Hotelu Traffic Poznań oraz hosteli całorocznych w Krakowie (trzy obiekty), Warszawie, Bratysławie i Innsbrucku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.