Nowy obiekt apartamentowy w Szklarskiej Porębie zbuduje Nickel Development

Udostępnij artykuł

W Szklarskiej Porębie powstanie drugi obiekt należący do sieci wypoczynkowej pod marką Nickel. W pierwszym etapie, którego zakończenie zaplanowano na końcówkę 2025 roku znajdzie się 89 apartamentów.

Nowy obiekt apartamentowy w Szklarskiej Porębie

Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba będzie zlokalizowany 600 m od dworca kolejowego Szklarska Poręba Górna, u zbiegu ulic Demokratów i Wojska Polskiego. Lokalizacja jest korzystna dla osób, które unikają podróży samochodem, ponieważ do dworca autobusowego jest również niedaleko.

Znany z inwestycji w Poznaniu i Warszawie deweloper powierzył projekt wrocławskiej pracowni Q2 Studio, wyspecjalizowanej w tego typu obiektach. Przed architektami postawiono ambitne zadanie.

Zależy nam na stworzeniu klimatu idyllicznej wioski, która przyciąga swoim klimatem oraz cieszącą oko architekturą mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development. – W skład kompleksu wchodzą trzy budynki w stylu górskich kurortów, z charakterystycznymi stromymi dachami i bogatym w drewno wykończeniem. Projektantom udało się przy tym zachować współczesną wyrazistość. Jesteśmy przekonani, że w połączenie pełnej oferty wypoczynkowej z estetyką architektury sprawi, że Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba znajdzie się na listach must see & must experience – dodaje.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli wrzesień-październik 2023

Do dyspozycji najemców będzie restauracja, bar i lounge. Oprócz basenu i spa, resort zaoferuje też strefę fitness, jak i rowerownię i narciarnię, z których powinni ucieszyć się zwolennicy aktywnego górskiego wypoczynku. Twórcy obiektu pomyśleli też o rodzinach, czego wyrazem będą strefy kreatywne dla dzieci. Ofertę udogodnień uzupełniają natomiast kino letnie i taras na dachu, garaże podziemne, a w nich stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Na terenie kompleksu znajdzie się miejsce na lokale usługowo-handlowe. Stworzone zostanie także zaplecze konferencyjne, z myślą o kliencie biznesowym.

Apartamenty będą miały od 1 do 3 pokoi i metraże w przedziale 25-64 mkw.

Można zakupić je inwestycyjnie i skorzystać z oferty zarządzania najmem z prawem do 60% przychodów z najmu (liczonym od udziału w powierzchni). Do tego aż 30-dniowy pobyt właścicielski w wysokim sezonie. Natomiast pobyt poza sezonem jest nielimitowany dla właścicieli.

Źródło: Nickel Development

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 21.12.2023
Aktualizacja: 21.12.2023