Nowy obiekt w Grupie Destigo Hotels

Udostępnij artykuł

N.11 Apartamenty Mikołajki to nowy obiekt zarządzany przez firmę Dobry Hotel – właściciela marki Destigo Hotels. Obecnie Grupa posiada w portfolio 24 obiektów, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

N.11 Apartamenty Mikołajki to 40 apartamentów, położonych nad Jeziorem Mikołajskim, zaledwie 1 km od centrum Mikołajek. Zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA, z którym połączone będą podziemnym łącznikiem.

 – Otoczenie mazurskiej przyrody, możliwości rekreacji – od żeglowania, po zwiedzanie pobliskich atrakcji regionu – sprawiają, że Apartamenty N.11 Mikołajki to idealne miejsce na wypoczynek, ale nie tylko, to także świetne miejsce dla tych, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. W apartamentowcu mieści się sala konferencyjna, a w sąsiadującym z obiektem Hotelu Mikołajki Centrum Konferencyjne – idealna przestrzeń na organizację spotkań firmowych, szkoleń i warsztatów – mówi Leszek Mięczkowski, właściciel i prezes firmy Dobry Hotel

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec

Goście Apartamentów N.11 Mikołajki mogą korzystać z licznych atrakcji Hotelu Mikołajki Leisure & SPA – między innymi takich jak:
– możliwość dostępu do strefy basenowej i Świata Saun
– możliwość wykupienia śniadań w formie bogatego bufetu śniadaniowego
– możliwość skorzystania z oferty zabiegowej Spa Decus Aquae
– możliwość wynajmu łodzi motorowej ze sternikiem
– wstęp do klubu After Dark z barem, torem bowlingowym i billardem
– wynajem rowerów
– bogaty program animacji dla dzieci w czasie wakacji i ferii

O Destigo Hotels

Destigo Hotels – to nowa polska marka hotelowa, której właścicielem jest firma Dobry Hotel, specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi. Powstała 15 kwietnia 2004 roku. Zaczynała od zarządzania niewielkimi obiektami hotelowymi w Trójmieście. Dziś to dynamicznie rozwijająca się polska grupa hotelowa.

Obecnie Destigo Hotels ma w swoim portfolio 24 obiekty w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo regionach i miastach Polski – w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Kołobrzegu, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Zakopanem. Grupę wyróżnia różnorodność oferty oraz szeroka gama możliwości i usług. Do dyspozycji Gości są hotele miejskie z szerokim zapleczem konferencyjnym, kameralne hotele butikowe, a także luksusowe oraz rodzinne obiekty resortowe wyposażone w strefę SPA&Wellness.

Grupa stawia zarówno na promocję i rozwój marki własnej Destigo Hotels, jak i współpracę z globalnymi, międzynarodowymi sieciami poprzez umowy franczyzowe – między innymi z Hyatt, Marriott i Wyndham.

Źródło: Destigo Hotels

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 11.07.2024
Aktualizacja: 11.07.2024