Nowy rok, nowi klienci Blycolin

Udostępnij artykuł

Początek roku 2018 to dobry okres dla Blycolin. Do grona klientów firmy dołączyły dwa prestiżowe hotele z Wielkopolski. Pierwszy z nich – IBB Andersia Poznań, to czterogwiazdkowy hotel cieszący się doskonałymi opiniami, zlokalizowany w sercu Poznania. Obiekt posiadający 12 pięter i będący jedną z wizytówek miasta posiada bardzo wysoki standard pokoi, dziewięć nowoczesnych sal konferencyjnych oraz kasyno. Relaks zapewnia luksusowe spa z basenem wypełnionym słoną wodą, salą fitness, a o podniebienie gości dba hotelowa restauracja Flavoria, serwująca wykwintne potrawy.

Z kolei położony w przepięknej okolicy Wielkopolskiego Parku Narodowego trzygwiazdkowy Hotel Delicjusz, to nie tylko doskonałe miejsce na spotkania biznesowe i konferencje, ale również dużo atrakcji ulokowanych na świeżym powietrzu. Obiekt szczyci się doskonałą restauracją, w której potrawy przygotowywane są z własnych upraw i hodowli. Wysoką jakość pokoi doceniło tu wiele wybitnych osobistości, miedzy innymi słynny francuski projektant Pierre Cardin, prezydenci Polski i Rosji Aleksander Kwaśniewski i Władimir Putin.


Hotel Delicjusz

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE – RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej – kliknij

Powiększająca się lista klientów pokazuje jasno, że usługi wynajmu najwyższej jakości tekstyliów hotelowych stają się z roku na rok coraz bardziej popularne, a hotelarze cenią sobie komfort i wygodę jaką daje współpraca z Blycolin. Ponadto z tej współpracy korzystają również pralnie, które dzięki Blycolin mają zapewnione stałe kontrakty i mogą świadczyć swoje usługi dla prestiżowych kontrahentów.

Opublikowano: 27.02.2018
Aktualizacja: 27.02.2018