Nowy zastępca dyrektora generalnego w warszawskim Hotelu Bristol

Udostępnij artykuł
Z początkiem kwietnia do zespołu legendarnego Hotelu Bristol, Warsaw dołączył Piotr Bubnowski. Na stanowisku zastąpił Piotra Madeja, który od stycznia br. pełni funkcję dyrektora The Andaman, a Luxury Collection Resort, Langkawi.

Piotr Bubnowski jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Z hotelarstwem związany jest od ponad 15 lat.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w obiektach marki Hilton – pracował w hotelach w Europie oraz na Półwyspie Arabskim. Odpowiadał m.in. za działania z obszaru gastronomii oraz za zarządzanie operacyjne. Przez ostatni rok pełnił funkcję zastępcy dyrektora hotelu Hilton Edinburgh Carlton z 211 pokojami. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu rozwijać jego największą pasję, czyli pracę z ludźmi.

Hotel Bristol, Warsaw to jego pracownicy. To oni zainspirowali mnie swoim poczuciem dumy i radości płynącej z faktu, że są częścią prawie 100-letniej historii, historii nie tylko samego hotelu, ale Warszawy i Polski. Perspektywa stania się częścią tego zmotywowanego Zespołu, otwartego na unikalne oczekiwania gości hotelowych, była dla mnie głównych czynnikiem, który zadecydował o tym, aby ubiegać się o stanowisko Executive Assistant Managera – powiedział Piotr Bubnowski, nowy zastępca dyrektora generalnego Hotelu Bristol, Warsaw. Wierzę, że nadchodzący czas, który chcę zainwestować we współpracę z Hotelem Bristol, Warsaw wpłynie na dalsze ukonstytuowanie jego pozycji, jako lidera luksusowych marek hotelarskich w stolicy i w kraju – dodał.

Swój prywatny czas Piotr spędza bardzo aktywnie – jest miłośnikiem wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, uwielbia górskie wyprawy i grę w tenisa. Jest pasjonatem nowych technologii. W Warszawie chce zrealizować swoje niespełnione dotychczas marzenie – nauczyć się gry na saksofonie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.