Obiekty Bachleda ponownie otwierają swoje drzwi

Udostępnij artykuł
Zlokalizowane w Zakopanem: Bachleda Resort oraz Hotel Mercure Kasprowy na nowo udostępniają swoją ofertę. Pierwszy ruszył 29 maja, natomiast drugi gości przyjmie 4 czerwca.

W Bachleda Residence Zakopane pierwszych Gości przywitaliśmy 20 Stycznia 2020 roku. Z niecierpliwością czekaliśmy na datę 29 maja, kiedy to obiekt wznowił swoją działalność, a nasi goście pomimo aktualnej sytuacji, mogli cieszyć się wypoczynkiem i korzystać z uroków przyrody tatrzańskiej. To właśnie lokalizacja resortu, który znajduje się w centrum Zakopanego, a równocześnie w bliskiej odległości do szlaków turystycznych, jest jednym z jego atutów. Mamy ogromną nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy i będziemy mogli udostępnić Gościom pełną infrastrukturę obiektu – mówi Teresa Różak, dyrektor Hotelu Bachleda Resort Zakopane.

W nowej rzeczywistości odwiedzający powinni spodziewać się kilku zmian, które zostały wprowadzone z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu podróżujących. W hotelach Mercure Kasprowy Zakopane oraz Bachleda Resort Zakopane przed przystąpieniem do pracy każdy z pracowników przechodzić będzie obowiązkową kontrolę zdrowia. Siłownia, sauny oraz baseny, a także pokoje dla dzieci pozostaną tymczasowo zamknięte. Dla komfortu gości na recepcjach zamontowano szyby oddzielające obsługę od klientów, ograniczono ilość pracowników w obiektach, a usługa sprzątania będzie dostępna wyłącznie na życzenie gości. Restauracje hotelowe także otworzą swoje drzwi dla turystów. By zachować najwyższe standardy higieny obsługa kelnerska oraz kucharze będą wykonywać swoją pracę w maskach lub przyłbicach, a także jednorazowych rękawiczkach. Wprowadzona zostanie także regularna dezynfekcja pomieszczeń oraz zachowanie dwumetrowych odstępów pomiędzy stolikami. Reorganizacje hoteli oraz wprowadzenie nowych zasad, a także przeszkolenie personelu wymagają sporej elastyczności, a przede wszystkim czasu, dlatego też na niektóre otwarcia będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać.

Bachleda Resort Zakopane

Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy ponowie powitać Gości w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Planowana data otwarcia obiektu to 4 czerwca. Choć spotkamy się w nowej rzeczywistości – z zachowaniem restrykcji sanitarnych, nasza gościnność – tak ceniona przez turystów, pozostaje dla nas priorytetem. Dbamy i zawsze będziemy dbać, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Nasz hotel niezmiennie oferuje odwiedzającym wiele atrakcji, ale tymi najważniejszymi i najbardziej cenionymi po tygodniach zamknięcia w domach, są: przestrzeń z pięknym, zapierającym dech w piersiach widokiem, hotelowe tarasy, gdzie można rozkoszować się panoramą Tatr, spacerowe ścieżki wokół hotelu, a także nasza perła – Restauracja Grand Kasprowy z wyśmienitymi sezonowanymi stekami i daniami z pieca opalanego węglem drzewnym w akompaniamencie win z najlepszych winnic świata. Spa & Wellness Kasprowy zapraszają na zabiegi i masaże. Siłownia, sauny, baseny oraz taras z piaszczystą plażą zapewne już wkrótce otworzą się na nowo. Dla odwiedzających przygotowaliśmy także możliwość korzystania z licznych atrakcji na terenie Podhala. Wśród nich loty balonem, spływ tratwami Dunajcem, letnie kuligi, a na stęsknionych za zakupami niezmiennie czeka najsłynniejszy deptak Krupówki z licznymi sklepami i butikami – mówi Sebastian Nocuń, Dyrektor Generalny Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Choć zagrożenie epidemiczne, z którym przyszło nam się zmierzyć, poważnie wpłynęło na wiele sektorów gospodarki, nie da się ukryć, że branża turystyczna jest jedną z tych, która ucierpiała najbardziej. Z drugiej jednak strony istnieje szansa, że w tym roku Polacy tłumie wyruszą, by podziwiać uroki rodzimych destynacji. Taki obrót spraw pozwoli na odpracowanie start, a być może nawet na godziwe zyski.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 01.06.2020
Aktualizacja: 01.06.2020