Oksana Iwańska regionalnym menadżerem sprzedaży sieci Hilton w Polsce

Udostępnij artykuł

Stanowisko objęła z początkiem marca br. Ostatnio, przez ponad dwa lata, Oksana Iwańska związana była z Nobu Hotel Warsaw, gdzie pełniła funkcję Groups & MICE Sales Manager.

Oksana Iwańska
Oksana Iwańska

Oksana Iwańska – biografia

Swoją karierę rozpoczęła w 2011 roku, w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre. Później awansowała w ramach tego obiektu, a w 2016 roku przeszła do DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Tam objęła stanowisko Groups & Leisure Sales Manager. W okresie styczeń 2020-luty 2022 związana z Nobu Hotel Warsaw. Jest absolwentką Uczelni Vistula.

O Hilton

To wiodąca, globalna sieć hotelarska, posiadająca w portfolio 18 marek. Aktualnie sieć obejmuje ponad 6,8 tys. nieruchomości w 122 krajach. Dzięki wielokrotnie nagradzanemu programowi lojalnościowemu dla gości Hilton Honors, prawie 128 milionów członków, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio w Hilton, może zdobywać punkty za pobyty w hotelach i atrakcje, których nie można kupić. Dzięki bezpłatnej aplikacji Hilton Honors goście mogą zarezerwować pobyt, wybrać pokój, zameldować się, otworzyć drzwi kluczem cyfrowym i wymeldować się ze swojego smartfona.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023