Orbis rozwija sieć

Udostępnij artykuł
Spółka Rox podpisała umowę o zarządzanie z Orbis – wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w Europie Wschodniej, dotyczącą pierwszego hotelu marki Novotel w Chorwacji. Hotel, który powstanie w Zagrzebiu, przyjmie gości w 2020 roku i zaoferuje 170 pokoi, bar, restaurację, zaplecze konferencyjne i strefę wellness.

– Novotel to wiodąca na świecie marka kategorii średniej (misdcale), w której hotele są oparte na nowoczesnym i kompleksowym podejściu do obsługi klienta, zapewniające komfort i wyjątkową atmosferę. Charakter marki Novotel doskonale wpisuje się w nasze ambicje związane z tym konkretnym obiektem w Zagrzebiu. Ten hotel będzie nie tylko świetnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych, ale i miejscem docelowym podróży dla turystów – mówi Ivo Kristic, prezes Rox.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Chorwacja staje się atrakcyjnym krajem dla inwestorów w branży hotelarskiej. Jesteśmy dumni, że lokalny partner zdecydował się na współpracę z marką Novotel i wybrał Orbis jako partnera umowy o zarządzanie w ramach realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Zagrzeb jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Europie Południowo-Wschodniej – to bardzo dynamiczne i kreatywne miasto. Novotel spodoba się zarówno gościom przyjeżdżającym w celach wypoczynkowych, jak i służbowo – dodaje Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Grupy Orbis.

Zlokalizowany zaledwie 20 minut samochodem od Starego Miasta i 15 minut od międzynarodowego lotniska, Novotel w Zagrzebiu będzie dogodnie położony zarówno dla gości biznesowych, jak i indywidualnych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.10.2018
Aktualizacja: 12.10.2018