Ostatnie dni na zgłoszenia do MP Power Awards

Udostępnij artykuł
Do 18 stycznia można zgłaszać obiekty do konkursu MP Power Awards®. W MP Power Venue jury złożone z przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych ocenia oferty i możliwości eventowe obiektów w pięciu kategoriach. Gala finałowa konkursu odbędzie się 22 marca, w Global Expo w Warszawie.

W ramach MP Power Venue zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w następujących kategoriach:
Event
Kongres
Multi
Biznes
Unique

Szczegóły dotyczące charakterystyki kategorii znajdują się tutaj.

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem.

Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania zaprojektowane pod kątem branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor, partnera tej części konkursu.

W ramach badania zostanie przeprowadzona analiza procesu sprzedażowego oraz procesu odpowiedzi na zapytania organizatorów spotkań, funkcjonalność strony internetowej obiektów oraz ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń. Każdy nominowany obiekt po zakończeniu Konkursu otrzymuje od audytora – firmy Z–Factor dostęp do szczegółowej analizy swojego wyniku.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty swojego obiektu, zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 22 marca 2019 r., w Global Expo w Warszawie. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2019.

Konkurs MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.mppowerawards.com.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.01.2019
Aktualizacja: 16.01.2019