Paweł Lewtak nominowany do European Hotel Manager of the Year 2020

Udostępnij artykuł
Organizacja European Hotels Managers Association co roku przyznaje tę wyjątkową nagrodę wybranemu członkowi, który w ostatnich 12 miesiącach i w trakcie swojej długoletniej pracy osiągnął wyróżniające się wyniki w zarządzaniu hotelami. W ścisłym finale za 2019 rok znalazło się trzech doświadczonych hotelarzy z ogromnym dorobkiem zawodowym, a wśród nich dyrektor Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Został nominowany w uznaniu za wybitne osiągnięcia w swojej blisko 20-letniej karierze hotelarskiej na stanowiskach managerskich w hotelach sieciowych i niezależnych. Z sukcesem otwierał nowe obiekty, zarządzał zespołami, odpowiadał za działania operacyjne, a także tworzył, wdrażał i realizował efektywne strategie sprzedażowo-marketingowe. W uzasadnieniu nominacji podkreślono także pozycję Hotelu Polonia Palace na rynku lokalnym, przeprowadzone z sukcesami złożone projekty remontów i renowacji w obiektach grupy HWS „Syrena”, w tym nadzór nad procesami szkolenia pracowników oraz wdrażanie standardów jakości. Paweł Lewtak jest także Członkiem Zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena”. Firma jest właścicielem trzech obiektów w Warszawie: Hotelu Polonia Palace, Hotelu Metropol oraz Hotelu MDM. Nagroda główna „European Hotel Manager of the Year 2020” została przyznana w tym roku dyrektorowi generalnemu Hotelu Metropol w Moskwie, Panu Dominique Nicolas Godat.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Paweł Lewtak: To dla mnie zaszczyt być nominowanym z tak doświadczonymi hotelarzami i jednocześnie jako pierwszy członek EHMA z Polski reprezentować nasz rynek. Jest to też uznanie dla rosnącej roli menedżerów pochodzących z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy awansują w strukturach sieci międzynarodowych lub zarządzają wyjątkowymi hotelami w swoich rodzimych krajach. Jakość, wiedza i szkolenia zawsze były i są dla mnie priorytetem, dlatego cieszy mnie, że zostały dostrzeżone w uzasadnieniu nominacji. Nasze hotele są niezwykłe, przeszły ogromną metamorfozę i oferują nowoczesne pokoje w centrum Warszawy, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą kuchnię. Nominacja i nagroda są przyznawane jednej osobie, jednakże na jej sukces pracuje cały zespół, któremu dziękuję za codzienną pracę i profesjonalizm.

Stowarzyszenie EHMA powstało w 1974 roku w Rzymie jako elitarna organizacja non-profit i zrzesza aktualnie ponad 400 przedstawicieli z 29 krajów, w tym 300 dyrektorów generalnych. Celem EHMA jest stworzenie dynamicznej platformy wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń z uznanych hoteli w Europie. Organizacja promuje europejskie hotelarstwo i najlepsze tradycje branżowe wypracowane przez lata. Poprzez stosowanie etycznych praktyk, wymianę doświadczeń oraz dzielenie się know-how dąży do zapewnienia usług i standardów na najwyższym poziomie oraz do rozwoju branży w zgodzie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów. Członkowie stowarzyszenia regularnie uczestniczą w spotkaniach, konferencjach i wydarzeniach, podczas których nacisk stawia się na część merytoryczną, networking, innowacje w branży oraz rozwój i szkolenia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.03.2020
Aktualizacja: 23.03.2020