Paweł Skoczylas dyrektorem nowego hotelu Aries

Wybrany na dyrektora generalnego Paweł Skoczylas z branżą związany jest od ponad 12 lat. Otwarty w styczniu czterogwiazdkowy Aries Hotel & Spa Wisła jest drugim – po Zakopanem – obiektem marki należącej do Platan Hotels & Resorts.

Paweł Skoczylas doświadczenie zawodowe zdobywał w bielskim Mamaison Parkhotel Vienna* na stanowisku Event Managera, w którym po roku awansował na kierownika działu sprzedaży i marketingu. Od 2015 roku związany był z Hotelem Belweder** w Ustroniu pełniąc obowiązki zastępcy dyrektora, a od 2016 roku dyrektora obiektu. Równocześnie zarządzał luksusową Villą Belweder w Zakopanem.

Jest absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra geologii oraz studiów podyplomowych w zakresie nowoczesnego hotelarstwa w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Prywatnie interesuje się motoryzacją, budownictwem i architekturą, a od wielu lat jego pasją jest brazylijskie jiu-jitsu oraz judo.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Aries Hotel & Spa Wisła oferuje 89 pokoi, w tym 14 apartamentów. Dekoracyjny styl i dbałość o każdy detal w wystroju wnętrz to cechy charakterystyczne hoteli Aries. Restauracja POLKA z przeszkloną Oranżerią zachwycą nie tylko wnętrzami, ale przede wszystkim tradycyjną polską kuchnią. Nad Wisłą, przepływającą tuż przy hotelu, znajduje się kameralna altana ślubna. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna umożliwia organizację imprez i spotkań biznesowych dla 200 osób. ARIES Spa to miejsce odnowy i relaksu, do dyspozycji gości jest basen, strefa saun oraz zewnętrze jacuzzi z widokiem na las i wodę. Znajdują się tutaj również przestrzenie dedykowane dzieciom: kids’ club oraz plac zabaw.

Platan Hotels & Resort jest częścią Platan Group, która jest uznanym deweloperem
oraz firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Po sukcesach na rynku deweloperskim spółka wkroczyła na rynek hotelarsko-rekreacyjny, skutecznie zarządzając: Aries Hotel & Spa Zakopane, Klubem Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klubem Mila Kamień na Mazurach. Ruszyły też prace związane z najnowszym projektem Aries Residence & Spa Szczyrk.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.