PHH wybrał dyrektora operacyjnego marki Halo

Udostępnij artykuł

Polski Holding Hotelowy wprowadził w październiku 2023 roku na rynek nową markę Halo. Z początkiem czerwca powołał Matthieu Carrour na stanowisko dyrektora operacyjnego ds. marki własnej Halo. Carrour będzie odpowiedzialny za hotele i obiekty nowej marki w całej Polsce, tym samym wzmacniając rozwój tego brandu. W dalszym ciągu pozostanie również dyrektorem zlokalizowanego przy Okęciu hotelu Hampton by Hilton. 

Matthieu Carrour Halo

Jako Dyrektor Operacyjny ds. Marki Własnej Halo czuję się zobowiązany do tego, aby każdy hotel Halo spełniał najwyższe standardy i oferował naszym gościom niezapomniane wrażenia. Będę ściśle współpracował z zespołem nad rozwijaniem oferty i udoskonalaniem naszych usług, tak aby każdy pobyt w Halo był inspirującym doświadczeniem. Wspólnie wzmocnimy markę Halo, która już dziś jest synonimem światowej jakości, wyjątkowej atmosfery i prawdziwej celebracji życia – podkreśla Matthieu Carrour, Dyrektor Operacyjny ds. Marki Własnej Halo oraz Dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport. 

Matthieu Carrour – biografia

Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2016 roku. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywał w dziale operacyjnym w Hampton by Hilton Warsaw Airport. Dalej rozwijał się w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel, Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. W 2021 roku pełnił funkcję Dyrektora Moxy Poznań Airport, a od 2022 roku jest Dyrektorem Hampton by Hilton Warsaw Airport. 

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

świat Hoteli marzec-kwiecień 2024

O marce Halo

Polski Holding Hotelowy wprowadził w październiku 2023 roku na rynek nową markę hotelową „Halo”. Halo to coś więcej niż tylko hotele i obiekty noclegowe. To filozofia czerpania radości 
z codzienności i celebrowania prostych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Halo zachęca do spędzania czasu na wspólnym jedzeniu, słuchaniu muzyki czy zabawach w gry planszowe. Dzięki swojemu unikalnemu podejściu Halo wyróżnia się na tle konkurencji i zyskuje coraz większe grono zwolenników. To idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od codziennej rutyny.

Halo Szczyrk, Halo Toruń, Halo Hel i Halo Szczecin to hotele i obiekty z Grupy PHH, które jako pierwsze przyjęły gości pod nową marką. W następnych latach holding planuje wprowadzić kolejne hotele Halo, między innymi w Międzyzdrojach, Krynicy, Wiśle, Kołobrzegu i Zakopanem.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.06.2024
Aktualizacja: 10.06.2024