Pięć drużyn z Hoteli Warszawskich Syrena pobiegnie w Poland Business Run

Udostępnij artykuł
Największa charytatywna sztafeta w Polsce, czyli Poland Business Run, wystartuje jednocześnie w dziewięciu miastach, w najbliższą niedzielę, 2 września. Pięcioosobowe drużyny firmowe po raz siódmy pobiegną dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Wśród 3,5 tys. uczestników biegu w Warszawie wystartuje 25 pracowników Hoteli Warszawskich Syrena. Będą to dwie drużyny z Hotelu Polonia Palace, drużyna Hotelu Metropol, drużyna Hotelu MDM, a także drużyna reprezentująca zarząd spółki.

W Poland Business Run angażują się tysiące osób: biegacze, ambasadorzy i sponsorzy, a także wspaniali wolontariusze. Organizatorów i uczestników biegu, oprócz sportowej rywalizacji, łączy przede wszystkim szczytny cel – cały dochód zebrany podczas wydarzenia przeznaczony jest na zakup protez dla osób po amputacjach. Przez sześć dotychczasowych akcji udało się pomóc ponad 350 osobom. W tegorocznej edycji warszawskiej na pomoc czeka czterech beneficjentów: Angelika, Martyna, Marek i Mariusz.

– Nasze hotele od lat stanowią ważny punkt na turystycznej i biznesowej mapie Warszawy. Dlatego zaangażowaliśmy się w projekt, który jest tak istotnym wydarzeniem charytatywnym skierowanym do biznesu, a przy tym odbywa się, obok ośmiu innych miast, właśnie w Warszawie. Wśród pracowników mamy kilku zapalonych biegaczy, jednak większość naszych zawodników na co dzień uprawia inne dyscypliny sportu. Tym bardziej byliśmy miło zaskoczeni, gdy ponad 20 osób odpowiedziało na nasze zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji biegu Poland Business Run. Wtedy podjęliśmy decyzję, aby i zarząd miał swoją reprezentację. Skompletowaliśmy kolejną piątkę gotową przebiec w sumie ponad 20 kilometrów dla tych, którzy tego bardzo potrzebują i w niedzielę wspólnie pobiegniemy ulicami Służewca Biznesowego – powiedział Paweł Lewtak, dyrektor generalny Hotelu Polonia Palace i członek zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena” (kapitan drużyny zarządu HWS).

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

Zlokalizowane w sercu stolicy Polonia Palace Hotel, Hotel Metropol i Hotel MDM odpowiadają na potrzeby odwiedzających stolicę gości indywidualnych i biznesowych z Polski i z zagranicy. Dzięki bogatej ofercie konferencyjnej, są również ciekawą propozycją dla organizatorów wydarzeń: gal, spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji prasowych. Za sprawą ciekawej historii obiekty są niepowtarzalne, a dzięki rewitalizacji i ciągłej aktualizacji oferty, niezmiennie dają gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Spółka zarządzająca obiektami – Hotele Warszawskie Syrena – istnieje od 2004 roku i zatrudnia ponad 200 osób.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.08.2018
Aktualizacja: 29.08.2018