Pierwszy Mercure w Kosowie otwarty

Udostępnij artykuł

Nowo wybudowany Mercure Prishtina City to miejski hotel, który łączy standardy międzynarodowego hotelarstwa z elementami kultury kosowskiej. To pierwszy obiekt grupy Accor w kraju.

Mercure Prishtina City

Mercure Prishtina City wyróżnia się wyjątkową lokalizacją, strategicznie usytuowaną zaledwie 20 minut jazdy od Międzynarodowego Lotniska w Prisztinie. Hotel zajmuje część większego kompleksu, w którym znajduje się słynne centrum handlowe Minimax, zlokalizowane zaledwie 50 metrów od obiektu oraz nowego inwestycyjnego kompleksu mieszkaniowego o nazwie Minimax City.

Nowy hotel mieści się w nowoczesnym budynku, którego wnętrza są połączeniem międzynarodowej estetyki z autentycznymi motywami kosowskimi, tworząc przyjazne otoczenie, które zanurza gości w lokalnym dziedzictwie kulturowym, pozwalając jednocześnie cieszyć się wszystkimi korzyściami międzynarodowych standardów hotelarstwa. Siedemdziesiąt pięć pokoi stanowi komfortowe oświadczenia dla podróżnych odwiedzających Prisztinę w celach biznesowych lub rekreacyjnych. Temat łączenia międzynarodowych standardów z lokalnymi inspiracjami rozciąga się także na restaurację hotelową, gdzie goście mogą odkrywać harmonijną mieszankę tradycji i nowoczesności.

Prishtina Grand - Opening

Unikalny charakter Mercure Prishtina City wynika z odważnych wyborów stylistycznych, szacunku dla naszego dziedzictwa lokalnego oraz zaangażowania i wysiłku całego zespołu hotelowego. Nasze współczesne wnętrza uzupełnione są gustownymi nawiązaniami do lokalnych tradycji i folkloru, począwszy od lamp wykonanych z tradycyjnych kapeluszy po recepcję zainspirowaną misternymi wzorami dywanów qilim. Z niecierpliwością czekamy, aby zaoferować naszym gościom zarówno komfortowy pobyt w nowoczesnym hotelu, jak i immersyjną podróż w bogatą kulturę Kosowa – powiedział Safet Mehmetaj, Mercure Prishtina City General Manager.

Uzupełnieniem oferty hotelu będzie centrum wellness i spa, które dostarczy gościom szerokiej gamy luksusowych udogodnień i zabiegów. Sala konferencyjna hotelu jest również w ostatnich etapach przygotowań. Po otwarciu przestrzeń zaoferuje nowoczesne udogodnienia i z pewnością zaspokoi potrzeby liderów biznesu poszukujących idealnego miejsca do zorganizowania swoich wydarzeń w Prisztinie.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli wrzesień-październik 2023

Wierzymy, że podróżujący zarówno w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych pokochają nasz hotel oraz urok i dziedzictwo Kosowa, jednocześnie ciesząc się sygnowanym doświadczeniem Mercure – dodał Safet Mehmetaj, Mercure Prishtina City General Manager.

Kosowo to najmłodsze państwo europejskie, ale oferuje wiele, jeśli chodzi o naturalne piękno i fascynującą historię. Fascynująca kraina w sercu Bałkanów nagradza odwiedzających uśmiechami, urokliwymi górskimi miasteczkami, niesamowitymi możliwościami wędrówki oraz XIII-wiecznymi klasztorami.

Mercure Prishtina City

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.12.2023
Aktualizacja: 06.12.2023