Platan Group przed terminem spłaciła obligacje

Udostępnij artykuł

W dniu 12 maja br. na sześć miesięcy przed terminem spółka Platan Group dokonała wcześniejszej całkowitej spłaty obligacji o wartości 19.192.000 zł. To czyni ją stabilnym i wiarygodnym podmiotem na rynku kapitałowym i jest szczególnie doceniane w okresach podwyższonej niepewności.

Ariesz szczyrk
Aries Residence & Spa Szczyrk

W listopadzie 2019 roku spółka Platan Invest 2 należąca do Grupy Kapitałowej Platan we współpracy ze spółką Upper Finance dokonała przydziału w ramach emisji niepublicznej obligacji serii A. Jej łączna wartość nominalna to 19.192.000 zł. Emisja dotyczyła projektów hotelowych w Szczyrku, a także Bukowinie Tatrzańskiej. Otwarcie pierwszego hotelu planowane jest w 2023 r., a drugiego jeszcze w tym roku.

Strategia działania Grupy Platan opiera się na developmencie projektów, a następnie bieżącego nimi zarządzania i prowadzenia działalności operacyjnej. 

W portfolio grupy znajdują się obiekty hotelowe, magazynowe, biurowe, a także budynki komercyjne. Spółka będąca właścicielem hoteli resortowych marki Aries z sukcesem kończy swój kolejne projekty, tym razem hotele z w systemie Condo.

Źródło: Platan Group

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.06.2022
Aktualizacja: 20.06.2022