Pobyty w obiektach Interferie na portalu wPolsceNajlepiej.pl

Udostępnij artykuł
Na stronie internetowej wPolsceNajlepiej.pl, należącej do Polskiego Holdingu Hotelowego, można już rezerwować pobyty w obiektach należących do Interferie. Łącznie na stronie rezerwacyjnej holdingu znajdują się oferty 27 hoteli i obiektów, należących do grupy PHH oraz sześciu obiektów Interferie. Obiekty zlokalizowane są na terenie całego kraju.

Do serwisu rezerwacyjnego wPolsceNajlepiej.pl dołączono pięć obiektów, należących do Spółki Interferie: Interferie Sport Hotel Bornit (Szklarska Poręba), Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit (Świeradów-Zdrój), Interferie Cechsztyn (Ustronie Morskie), Interferie Argentyt (Dąbki) oraz Interferie Chalkozyn (Kołobrzeg). Jak również Hotel Interferie Medical SPA (Świnoujście), należący do Interferie Medical SPA Sp. z o.o. 

Dołączenie do strony rezerwacyjnej PHH kolejnych sześciu obiektów INTERFERIE wzbogaca naszą ofertę turystyczną w portalu wPosceNajlepiej.pl. Dzięki temu wspólnie możemy oferować naszym gościom doskonałe warunki do wypoczynku na terenie całego kraju. A jednocześnie wzmacniać i promować rynek hotelarski w Polsce podkreśla Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Poszerzanie dostępności w ramach nowych kanałów sprzedaży to ważny aspekt każdej strategii biznesowej. Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani rozwijaniem współpracy poprzez zwiększanie liczby kanałów sprzedażowych, w szczególności kanałów skupiających się na polskim rynku – dodaje Łukasz Ciołek, prezes zarządu Interferie oraz Interferie Medical Spa.

Aktualnie na stronie www.wpolscenajlepiej.pl znajdują się informacje o 33 hotelach i obiektach, w których można bezpośrednio przez portal dokonać rezerwacji. Dzięki udostępnionym filtrom użytkownicy mogą znaleźć najlepsze dla nich zakwaterowanie. Można je wyszukać według miasta, destynacji, standardu obiektu, typu obiektu, oferowanych udogodnień, rodzajów pokoi czy atrakcji. Zainteresowani znajdą tutaj również wszystkie oferty specjalne dostępne w hotelach grupy, które można filtrować według destynacji oraz rodzaju wypoczynku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.01.2022
Aktualizacja: 04.01.2022