PolandGo – nowy program dla hoteli

Na rynku pojawił się nowy serwis internetowy, dzięki któremu turysta uzyska informacje na temat Polski oraz tego, czego może doświadczyć odwiedzając nasz kraj. Dzięki serwisowi będzie możliwa rezerwacja oferty hotelowej oraz atrakcji, które umilą i spersonalizują pobyt. Za projektem stoją Nina Onufryk i Milo Kolec.

Częścią serwisu PolandGo będzie sklep internetowy, w którym dostępne będą polskie produkty, takie jak: rękodzieło, moda, biżuteria i gadżety promocyjne, a także produkty wytwarzane przez naszych partnerów.

Stworzyliśmy holistyczny ekosystem wokół Gościa, personalizację jego wyjazdu oraz innowacyjne usługi i rozwiązania, które będą mu towarzyszyły przez całą podróż. Przyszłość należy do tych, którzy ją projektują. Jesteśmy tutaj, aby pokazać Polskę i jej wyjątkowe piękno – podkreślają twórcy serwisu. Wyselekcjonowane hotele to clue wyjazdu. Chociaż każdy hotel jest wyjątkowy, wszyscy mamy tę samą pasję do jakość usługi i dbałość o Gościa. PolandGo łączy te hotele i wspaniałą polską ofertę turystyczną, rekreacyjną i sportową z osobami zainteresowanymi nowymi przeżyciami o wyjątkowej jakości, ułatwiając im możliwości zakupowe – dodają.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.