Prezes PHH z nagrodą Grand Prix MT Targi Polska i odznaką honorową PIT

Gheorghe Marian Cristescu został uhonorowany nagrodą Grand Prix MT Targi Polska jako dowód wdzięczności za wieloletnią i życzliwą współpracę oraz wsparcie dla branży turystycznej. Ponadto, prezes zarządu GK Polskiego Holdingu Hotelowego został wyróżniony odznaką honorową za wybitne zasługi dla PIT.

W piątek, 18 września br. w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbyło się coroczne, Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Turystyki. W tym roku było to szczególne wydarzenie, podsumowujące kadencję Rady 2016-2020, połączone z wyborami nowych władz, które odbywają się co cztery lata. Podczas tego spotkania MT Targi Polska nagrodziły Gheorghe Mariana Cristescu, prezesa GK PHH nagrodą Grand Prix MT Targi Polska.

Dziękuję za docenienie mojej pracy, którą mam przyjemność dzielić z tak wspaniałymi ludźmi. To zaszczytne wyróżnienie stanowi dla mnie motywację do jeszcze intensywniejszej pracy, abyśmy wspólnie mogli realizować kolejne projekty w zupełnie nowej już rzeczywistości branży turystycznej – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

Rozwój i sukces naszych imprez targowych możliwe są dzięki wsparciu wielu wspaniałych osób i instytucji. Bardzo doceniamy możliwość współpracy z nimi. To dla nas niezwykle ważne, że możemy czerpać od nich wiedzę, inspiracje oraz liczyć na pomoc i radę w każdej sytuacji – mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska.

Bardzo się cieszę, że mogliśmy zorganizować XXXII Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Turystyki w hotelu Renaissance, należącym do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, którego Prezes, Gheorghe Marian Cristescu wybitnie pomagał naszej Izbie w trakcie kryzysu. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Prezesowi za zaangażowanie i wsparcie branży turystycznej, szczególnie w tym trudnym okresie pandemii – podkreślił Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki.

Gheorghe Marian Cristescu od września 2017 r. pełni funkcję przewodniczącego Społecznej Rady Turystyki przy Ministrze Sportu i Turystyki. W 2019 roku został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej, Andrzeja Dudę oraz otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla Turystyki” nadawaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.