Q Hotel Plus Wrocław Bielany zostanie otwarty w czerwcu

Udostępnij artykuł

Najnowszy i największy obiekt sieci Q Hotel otworzył możliwość dokonywania rezerwacji. Pierwszych gości Q Hotel Plus Wrocław Bielany przyjmie w czerwcu.

Hotel powstał blisko lotniska oraz głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiego.

Zachęcamy do przyjazdu od 12 czerwca tego roku, a do dokonywania rezerwacji już teraz. Hotel został zaprojektowany według najnowszych trendów i standardów. Stąd bez wątpienia warto zostać jednym z pierwszych gości – mówi Przemysław Winiarski, Wrocław Cluster Director.

Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada architekt Maciej Ryba z warszawskiego Biura Projektów Kazimierski i Ryba. Za projekty wnętrz Andrzej Chrobak z M.O.T. Studio.

Hotel oferuje 201 pokoi. Wśród nich osiem pokoi typu Superior o podwyższonym standardzie, osiem typu Junior Suite z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową. Do tego także osiem apartamentów i trzy pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Pobyt gości umili sauna, fitness oraz zaplecze gastronomiczne. W hotelu znajdują się trzy restauracje – śniadaniowa, a’la carte oraz Restauracja Tarasova z tarasem i widokiem na panoramę Wrocławia.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Q Hotel Plus Wrocław Bielany jest również otwarty na organizację konferencji.

Posiadamy 3,7 tys. mkw. powierzchni konferencyjno-eventowej spełniającej najwyższe oczekiwania organizatorów wydarzeń. W obiekcie można wydzielić 19 niezależnych sal konferencyjnych, a organizatorzy mają dostęp do udogodnień takich jak parking, systemy zawiesi scenicznych, czy winda towarowa umożliwiająca wprowadzenie pojazdów na przestrzeń eventową – dodaje Dyrektor Winiarski.

Hotel jest szóstym obiektem sieci Q Hotel i zapewne nie ostatnim. Poza nim z powodzeniem funkcjonują dwa krakowskie hotele (Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków), Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia, Q Hotel Grand Cru Gdańsk nad Motławą, a także zlokalizowany tuż obok dworca Q Hotel Plus Katowice.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 16.05.2022
Aktualizacja: 16.05.2022