Radisson Hotel Group otwiera swój jedenasty hotel w Polsce

Udostępnij artykuł
Marka Park Inn by Radisson ogłosiła otwarcie 166-pokojowego hotelu w Poznaniu. Dzięki temu polskie portfolio grupy powiększa się do 16 obiektów i ponad 3,5 tys. pokoi, które już są oddane do dyspozycji gości lub pozostają w trakcie budowy. Międzynarodowe marki Radisson Hotel Group są reprezentowane w niemal wszystkich kluczowych miastach Polski – w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Świnoujściu, a teraz także w Poznaniu.

– Jesteśmy szczęśliwi mogąc dodać nowy Park Inn by Radisson w Poznaniu do naszego portfolio hoteli w Polsce, gdzie rozpoznawalność naszej marki i liczba obiektów rośnie bardzo szybko. Poznań należy do grupy kluczowych miast w naszej strategii rozwoju w regionie. Zaprojektowaliśmy Park Inn by Radisson w Poznaniu, by stał się idealnym miejscem noclegowym dla osób, pragnących zwiedzić to jedno z największych, najstarszych i najlepiej prosperujących miast, które jednocześnie zyskuje bardzo na znaczeniu gospodarczym – powiedział Yilmaz Yildirimlar, Area Senior Vice President, Central & Southern Europe, Radisson Hotel Group.

Hanan Mor, Prezes Hanan Mor Group, właściciel nieruchomości, powiedział: – Nasza współpraca z Radisson Hotel Group to wielki zaszczyt i podkreślenie podstawowych wartości, którymi się kierujemy: profesjonalizmu, wyjątkowej orientacji na jakość świadczonych usług i stawiania potrzeb klientów na pierwszym miejscu. Jestem dumny, że możemy współtworzyć ten ekskluzywny nowy hotel w Poznaniu wraz z jedną z wiodących grup hotelowych na świecie. Bardzo dziękuję Radisson Hotel Group za wyjątkowe wsparcie i współpracę.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Park Inn by Radisson w Poznaniu oferuje 166 pokoi (każdy wyposażony w darmowy, bezprzewodowy Internet o dużej przepustowości), całodzienną restaurację i bar w lobby, miejsca parkingowe i w pełni wyposażoną siłownię. Pięć nowoczesnych sal konferencyjnych oferują elastyczność dla małych spotkań biznesowych lub większych wydarzeń, maksymalnie do 70 osób.

Hotel Park Inn by Radisson położony jest w samym sercu Poznania, w sąsiedztwie ulicy Garbary, w pobliżu Starego Miasta. Pobliski renesansowy ratusz, urocze boczne uliczki, zabytkowy rynek i inne atrakcje tworzą wyjątkową atmosferę dla gości, którzy od razu po wyjściu z hotelu, mogą rozpocząć zwiedzanie tego pięknego miasta. Hotel jest łatwo dostępny dla osób podróżujących samochodem, środkami transportu publicznego i pieszo. Lotnisko Ławica znajduje się zaledwie 7 km od hotelu.

– Poznań jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i biznesowym oraz posiada silne dziedzictwo akademickie. Nasz zespół z niecierpliwością czeka, by powitać wszystkich naszych nowych gości i dołożyć wszelkich starań, by ich pobyt był wyjątkowy – powiedział Roman Riedel, General Manager hotelu Park Inn by Radisson w Poznaniu.

Park Inn by Radisson w Poznaniu będzie zarządzany przez Radisson Hospitality AB.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.11.2018
Aktualizacja: 06.11.2018