Rafał Rosiejak dołącza do ZR Hotele

Udostępnij artykuł

Od stycznia br. Rafał Rosiejak – związany z branżą hotelarską od 2004 roku – wspiera zarząd Grupy jako dyrektor generalny.

Rafał Rosiejak
Rafał Rosiejak

Bardzo się cieszę, że Rafał zgodził się pracować razem z nami w Krakowie. Cenimy sobie jego wiedzę, otwartość, a także pomysłowość. Niewątpliwie to osoba bardzo rozpoznawalna na rynku hotelowym. Na pewno wniesie wiele ciekawych rozwiązań wspierających dynamiczny rozwój grupy ZR Hotele – powiedział Aram Raoof, prezes zarządu spółki.

Dziękuję Aramowi za zaufanie. Wchodząc do dynamicznego siedemdziesięcioosobowego zespołu ZR Hotele wniosę swoje wieloletnie doświadczenie. Wierzę, że inwestycje realizowane przez grupę w Krakowie – Zamku w Przegorzałach, który zamieni się w piękny pięciogwiazdkowy hotel, w Hotelu Wolskim na Wzgórzu Zamkowym, a także we Dworze w Tomaszowicach będą sprzyjać podniesieniu jakości obsługi naszych gości do najwyższego poziomu. Serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzin – dodał Rafał Rosiejak.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rafał Rosiejak – biografia

Rafał Rosiejak zaczynał jako dyrektor generalny Domina Hotels & Resorts. W latach 2008-2012 był odpowiedzialny za przygotowanie bazy noclegowej dla drużyn, sponsorów i kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™. Jako krajowy koordynator ds. zakwaterowania. Później, w latach 2013-2014 pracował w Zurichu (dla FIFA) przy organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup Russia 2018. Jako szef zakwaterowania, będąc także dyrektorem Centrum Konferencyjnego na PGE Narodowym w Warszawie. W latach 2016-2017 piastował stanowisko dyrektora Expo Mazury w Ostródzie. Następnie dołączył do zespołu Hotel Professionals, gdzie przygotowywał do otwarcia i wprowadził na rynek hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

W ostatnich latach Rafał Rosiejak stał na czele zespołów hotelowych dwóch największych światowych agencji doradczych – Colliers i CBRE. Był także członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym LEI Transactions – butikowej agencji międzynarodowej działającej w branży nieruchomości.

O Grupie ZR Hotele

Grupa ZR Hotele (zrhotele.pl) posiadająca grupę renomowanych hoteli i restauracji w zabytkach jest obecna na rynku już od ponad 30 lat.

Pasją właścicieli grupy ZR Hotele jest sztuka. Jako uznani mecenasi kultury stworzyli w swoich obiektach miejsca spotkań artystów, którzy mają okazję pokazać swoją twórczość szerokiej publiczności. Na terenie obiektów należących do grupy goście mogą podziwiać rzeźby, obrazy i witraże znanych artystów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione