Raffles Europejski Warsaw na liście najlepszych hoteli w Europie

Udostępnij artykuł
Luksusowy hotel znalazł się w zestawieniu Condé Nast Traveler 2020 Readers’ Choice Awards – jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień branży turystycznej. Ponad 715 tys. czytelników Condé Nast Traveler wzięło udział w głosowaniu, dzieląc się opiniami na temat odwiedzonych przez nich miejsc na całym świecie. Wyróżnione obiekty stanowią numer jeden pod względem kryteriów, takich jak design, lokalizacja, obsługa czy serwowana kuchnia.

Ranking Readres’ Choice Awards jest dostępny na stronie: www.cntraveler.com/rca. Wyróżnione hotele zostaną opublikowane w listopadowym numerze amerykańskiej i brytyjskiej edycji Condé Nast Traveler.

Condé Nast Traveler to najbardziej luksusowy magazyn o podróżach i stylu życia, który dostarcza porad i inspiracji dla wymagających podróżników. Wpływowy Condé Nast Traveler jest wieloplatformową marką transatlantycką, publikującą w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powrócił do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. Hotel oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.10.2020
Aktualizacja: 14.10.2020