Raffles Spa wyróżnione prestiżową nagrodą

Na początku lipca br. w St. Petersburgu ogłoszono zwycięzców dorocznych międzynarodowych nagród World Luxury Spa and Restaurant Awards. W czwartej już uroczystości ogłoszenia nagród wzięło udział ponad 200 gości, reprezentujących 90 krajów, 450 spa i 270 restauracji.

Raffles Spa mieszczące się w hotelu Raffles Europejski Warsaw otrzymało nagrodę Luxury Historical Hotel Spa. W opinii organizatorów plebiscytu nagroda ta jest odzwierciedleniem nieustających starań ukierunkowanych na świadczenie doskonałych usług i jest wyjątkowym wyróżnieniem w międzynarodowej branży luksusowych miejsc spa & wellness.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wybierani są w drodze publicznego głosowania, gwarantującego niezależny wybór. Na ocenę spa wpływa wiele czynników, takich jak marka, lokalizacja, kwalifikacje personelu czy satysfakcja klientów. W tym roku głosujący szczególną uwagę zwracali na wyjątkowy design i klasyczną elegancję obiektów spa. Nagrody World Luxury Spa Awards przyznawane są od 2010 roku. Co roku w głosowaniu uczestniczy ponad 250 tysięcy osób z całego świata. Od inauguracji konkursu wzięło w nim udział ponad 600 spa, a nagrody przyznano dotychczas w 65 kategoriach. Więcej informacji o konkursie: https://www.luxuryspaawards.com

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FPH2019-bannerD.png

Inspiracją dla Raffles Spa stał się odnawialny cykl kwiatu lotosu, zsynchronizowany z naturalnym rytmem dnia. Kwiatu lotosu jest podziwiany w wielu kręgach kulturowych świata. Jego elegancji, dostrzegalnej już na pierwszy rzut oka, towarzyszy zdolność do codziennych zmian, która czyni lotos inspirującym symbolem rewitalizacji i odnawialnej, naturalnej siły. Jego źródłem jest pąk, skryty pod taflą wody. O brzasku kwiat wychyla się na powierzchnię, by wraz z zapadnięciem nocy ponownie schować się w podwodnym zaciszu.

Równowaga pomiędzy wysiłkiem i wypoczynkiem ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia
wewnętrznego spokoju i odnowy. Podróż w Raffles Spa to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych metod, aby zapewnić gościom oazę spokoju w sercu tętniącej życiem Warszawy. Terapeuci Raffles Spa, dzięki swojemu doświadczeniu, wspierają gości w osiągnięciu fizycznej i duchowej harmonii, zapewniając im poczucie orzeźwienia i przemiany.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png
Oferta Raffles Spa

Raffles Spa to oaza w samym sercu Warszawy. Tworzy ją 5 pokoi zabiegowych oraz 1 pokój VIP dla par. To przyjazna przystań relaksu zapewniająca ekskluzywne zabiegi odmładzające, inspirowane tradycjami azjatyckimi, bliskowschodnimi i europejskimi. W spa znajdują się strefy relaksacyjne z saunami, łaźniami parowymi, prysznicami witalności i fontannami lodowymi oraz strefą fitness 24/7, wyposażoną w sprzęt marki Technogym®.

Filozofia Raffles Spa

Podczas wyboru partnerów do współpracy Raffles Spa uwzględnia wiele czynników. Marki wyselekcjonowane przez Raffles Spa opierają się na potrzebie dążenia do doskonałości i zrozumieniu indywidualnych oczekiwań klientów. Spa dąży do zachowania zasad ekorozwoju, w duchu społecznej odpowiedzialności marki Raffles. Zabiegi w warszawskim Raffles Spa przygotowane zostały we współpracy z dwoma kultowymi profesjonalnymi markami kosmetycznymi: Aromatherapy Associates
Kluczowe znaczenie dla marki Aromatherapy Associates ma idea Mindful Beauty, czyli płynącego od wewnątrz naturalnego piękna, które pozwala odzyskać poczucie życiowej harmonii. Fascynacja olejkami esencjonalnymi oraz ich terapeutyczne właściwości, oddziałujące korzystnie na skórę, ciało i umysł, leżą u podstaw filozofii marki. Wiedza ta wykorzystywana jest od ponad 30 lat, a produkty są nagradzane i doceniane przez ekspertów na całym świecie. Produkty do kąpieli oraz pielęgnacji skóry wydobywają jej naturalny blask i piękno.

Sisley

Sisley oferuje kompletny asortyment produktów stworzonych z myślą o potrzebach wszystkich rodzajów skóry oraz wielu aspektach związanych z jej pielęgnacją. Eksperci marki Sisley posiadają dogłębną wiedzę na temat roślin, ich składu i wpływu tych składników na funkcjonowanie skóry, a także na temat samej skóry i jej mechanizmów. Zabiegi oparte na zawierających wyciągi roślinne kosmetykach Phyto Aromatic łączą rytuały pielęgnacyjne z całego świata, opracowane z poszanowaniem lokalnych tradycji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.