Rejsy łódkami dla gości hoteli Qubus

Udostępnij artykuł
Jak co roku, kiedy wiosenna aura zagościła już w Polsce na dobre, sieć Qubus Hotel woduje swoje dwie Q- łódki. Specjalna atrakcja czeka na gości Qubus Hotel Kraków i Qubus Hotel Gdańsk. Rejsy odbywać się będą codziennie, aż do końca października.

– Przyznaję, że z roku na rok z tej atrakcji korzysta coraz więcej naszych gości. Nie dziwi mnie to, bowiem rejs jest naprawdę przyjemny, a zwiedzanie Gdańska z łódki z pewnością jest oryginalnym sposobem na poznanie miasta. Nasza Q-łódka pływa po Motławie. Sam rejs trwa około 45 minut i rozpoczyna się z przystani przy hotelu. W jego trakcie można zobaczyć piękną gdańską Starówkę, Zieloną Bramę, Żurawia, Filharmonię, Targ Rybny i Stocznię Gdańską – mówi Rafał Willich, dyrektor Qubus Hotel Gdańsk.

Rejsy zaczynają się zawsze o pełnej godzinie, między 10 a 16. Liczba miejsc w łódce jest ograniczona, dlatego przed wycieczką warto skontaktować się z recepcją i zarezerwować dla siebie miejsce.

W Krakowie goście mocno przyzwyczaili się do Q-łódki, która oprócz dostarczania atrakcji jaką jest sam rejs spełnia też rolę wodnej taksówki. Podobnie jak w Gdańsku, krakowska Q-łódka wypływa zawsze z przystani przy hotelu, a sam rejs trwa około 25 minut.

– Uczestnicy wodnej podróży mogą podziwiać zabytkową dzielnicę Kazimierz, kościół św. Stanisława na Skałce, kopiec Kościuszki, Centrum Kultury Japońskiej Manggha i oczywiście Wzgórze Wawelskie – mówi dyrektor Jarosław Gbyl, Qubus Hotel Kraków.

Rejsy po Wiśle zaczynają się o pełnej godzinie między 10 a 17. Chętni mogą wysiąść z łódki tuż przy rzeźbie Smoka Wawelskiego skąd już tylko kilka kroków będzie dzielić ich od centrum. Goście muszą jednak pamiętać, że krakowska Q- łódka nie kursuje w poniedziałki. Na jej pokład wejść może każdorazowo 12 osób, dlatego podobnie jak w Gdańsku rejs warto zarezerwować w recepcji.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.04.2019
Aktualizacja: 08.04.2019