Rośnie zespół Hampton by Hilton Warsaw Reduta

Udostępnij artykuł
Niedawno informowaliśmy, że dyrektorem nowo powstającego Hampton by Hilton Warsaw Reduta został Łukasz Migowski. Funkcję jego zastępcy objął Mateusz Wietecha, który będzie odpowiedzialny także za kierowanie zespołem do spraw obsługi gości.

Mateusz Wietecha w branży hotelarskiej pracuje od 10 lat. Od zawsze ściśle związany z działem recepcji. Doświadczenie zdobywał w takich hotelach jak Hyatt (obecnie Regent), Bristol czy Hilton, obejmując różne stanowiska związane z Front Office. Od 2018 roku związany z Sangate Hotel Airport, w którym objął stanowisko kierownika recepcji.

Hampton by Hilton Warsaw Reduta, zlokalizowany przy ul. Mszczonowskiej 3, zaoferuje 167 pokoi, część konferencyjną o powierzchni 80 mkw. (pierwsze piętro) oraz 40 mkw. (parter), a także parking na 50 miejsc. Będzie to czwarty obiekt pod tą marką w Warszawie i 13. w Polsce. Zostanie otwarty w trzecim kwartale br.

Inwestorem jest grupa kapitałowa, zarządzana przez Nusreta Sancaka, będąca również właścicielem Sangate Airport Hotel w Warszawie i powstającego na Woli hotelu Moxy.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.03.2020
Aktualizacja: 19.03.2020