Royal Tulip w Unique Apartments – trwają negocjacje

Udostępnij artykuł
W lutym br. Unique Apartments, spółka zależna Marvipol Development, podpisała z Louvre Hotels Group list intencyjny w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku Unique Tower w Warszawie przy ul. Grzybowskiej. Wówczas podano, że kontrakt ma być podpisany do 13 kwietnia, teraz  termin ten (w formie aneksu) przesunięto na 31 maja.

List intencyjny zawierał w szczególności postanowienie, iż obiekt będzie prowadził działalność pod marką Royal Tulip (Royal Tulip Apartments), przy czym Unique Apartments będzie występować w charakterze zarządzającego, a LHG będzie działać jako franczyzodawca.

Jak podał Marvipol w raporcie z 11 kwietnia: Przedmiotem Aneksu jest zgodne postanowienie Unique Apartments i LHG o dalszym prowadzeniu negocjacji warunków współpracy na zasadzie wyłączności i dołożeniu wszelkich starań, aby zawarcie umowy franczyzy nastąpiło w terminie do dnia 31 maja 2019 roku.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 14.04.2019
Aktualizacja: 15.04.2019