Ruszyła II edycja konkursu dla branży turystycznej „Sopockie Perły”

Udostępnij artykuł
Rok 2020 jest wyjątkowo trudny dla wszystkich, szczególnie dla branży turystycznej. Sopocka Organizacja Turystyczna oraz Miasto Sopot nie zwalniają tempa i również w tym roku wspierają lokalnych przedsiębiorców organizując drugą edycję konkursu dla branży pt. „Sopockie Perły”. Do wygrania aż 5 tys. zł!

„Sopockie Perły” to konkurs skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność
w Sopocie, w szeroko rozumianej branży turystycznej. Główny cel to wyróżnienie i nagrodzenie firm, które podejmują najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy, wpływając tym samym na kształtowanie pozytywnego wizerunku miasta w oczach turystów. Aplikacje można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii konkursowych. Udział w konkursie to szansa na wygranie 5 tys. zł. na realizację wybranego działania promocyjnego zwycięzcy.

Liczymy, że nagroda w postaci budżetu reklamowego dla laureatów choć częściowo pomoże w trudnej sytuacji, w której aktualnie znalazła się branża turystyczna. Chcemy wyróżnić i nagrodzić codzienną, ciężką pracę przedsiębiorców z branży, których interesy bardzo ucierpiały w wyniku pandemii mówi prezes SOT Anna Golec Mastroianni. Jesteśmy dumni, że pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Wskazuje to na zaangażowanie branży, która buduje markę Miasta Sopotu. Sukces pierwszej edycji napawa nas optymizmem na jeszcze większą liczbę zgłoszeń w drugiej edycji konkursu. Mamy nadzieję, że konkurs „Sopockie Perły” na stałe wpisze się w turystyczne życie miastadodaje prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą: Prezydent Miasta Sopotu, Przewodniczący Komisji Turystyki i Uzdrowiska Rady Miasta Sopotu, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej, wiceprezes Sopockiej Organizacji Turystycznej oraz eksperci tematyczni w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłoni pięciu zwycięzców,
po jedynym w każdej kategorii:
Pro eko – za działania nastawione na ochronę środowiska
Wydarzenie – za najlepsze sopockie wydarzenie sezonu
Kulinaria – za najciekawszą, najbardziej regionalną ofertę kulinarną
Debiut – za sukces działalności rozpoczętej w Sopocie w 2020 r.
Pobyt – za najciekawszą, najbardziej jakościową i kompleksową ofertę noclegową w Sopocie

Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na 3 grudnia br.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.10.2020
Aktualizacja: 13.10.2020