Ruszyła II edycja konkursu dla branży turystycznej „Sopockie Perły”

Rok 2020 jest wyjątkowo trudny dla wszystkich, szczególnie dla branży turystycznej. Sopocka Organizacja Turystyczna oraz Miasto Sopot nie zwalniają tempa i również w tym roku wspierają lokalnych przedsiębiorców organizując drugą edycję konkursu dla branży pt. „Sopockie Perły”. Do wygrania aż 5 tys. zł!

„Sopockie Perły” to konkurs skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność
w Sopocie, w szeroko rozumianej branży turystycznej. Główny cel to wyróżnienie i nagrodzenie firm, które podejmują najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy, wpływając tym samym na kształtowanie pozytywnego wizerunku miasta w oczach turystów. Aplikacje można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii konkursowych. Udział w konkursie to szansa na wygranie 5 tys. zł. na realizację wybranego działania promocyjnego zwycięzcy.

Liczymy, że nagroda w postaci budżetu reklamowego dla laureatów choć częściowo pomoże w trudnej sytuacji, w której aktualnie znalazła się branża turystyczna. Chcemy wyróżnić i nagrodzić codzienną, ciężką pracę przedsiębiorców z branży, których interesy bardzo ucierpiały w wyniku pandemii mówi prezes SOT Anna Golec Mastroianni. Jesteśmy dumni, że pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Wskazuje to na zaangażowanie branży, która buduje markę Miasta Sopotu. Sukces pierwszej edycji napawa nas optymizmem na jeszcze większą liczbę zgłoszeń w drugiej edycji konkursu. Mamy nadzieję, że konkurs „Sopockie Perły” na stałe wpisze się w turystyczne życie miastadodaje prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą: Prezydent Miasta Sopotu, Przewodniczący Komisji Turystyki i Uzdrowiska Rady Miasta Sopotu, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej, wiceprezes Sopockiej Organizacji Turystycznej oraz eksperci tematyczni w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłoni pięciu zwycięzców,
po jedynym w każdej kategorii:
Pro eko – za działania nastawione na ochronę środowiska
Wydarzenie – za najlepsze sopockie wydarzenie sezonu
Kulinaria – za najciekawszą, najbardziej regionalną ofertę kulinarną
Debiut – za sukces działalności rozpoczętej w Sopocie w 2020 r.
Pobyt – za najciekawszą, najbardziej jakościową i kompleksową ofertę noclegową w Sopocie

Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na 3 grudnia br.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.