Ruszyła rekrutacja do Nosalowy Park Hotel & Spa oraz restauracji Heart by Amaro

Udostępnij artykuł
Grupa Nosalowy, która już na początku przyszłego roku, w sercu Zakopanego, otworzy pięciogwiazdkowy Nosalowy Park Hotel & Spa, właśnie rozpoczęła rekrutację. Swoich pracowników poszukuje także autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro, „Heart by Amaro”, która będzie zlokalizowana w obiekcie. Dyrektorem hotelu został Tomasz Bursztynowicz, pełniący dotychczas funkcję dyrektora pionu hotelowego w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & Spa.

Do zespołu Nosalowy Park Hotel & Spa poszukiwani są pracownicy na stanowiska:

RECEPCJA – zastępca kierownika, asystent guest relations, recepcjonista /ka, portier
NABE SPA – zastępca kierownika, recepcjonista/ka, terapeuta, kosmetolog
RESTAURACJA HOTELOWA – szef kuchni, kucharz, kelner, barman, pomoc kuchenna, stewarding
SŁUŻBA PIĘTER – inspektor służby pięter, pokojowa, houseman
DZIAŁ TECHNICZNY – konserwator
OCHRONA – pracownik ochrony

Nosalowy Park Hotel & Spa to nowy prestiżowy projekt Grupy Nosalowy. Obiekt powstaje w Zakopanem, w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor z 1905 roku, zlokalizowanym zaledwie 500 m od ulicy Krupówki. Inwestycja wyróżniać się będzie nowoczesną elegancją oraz niebanalną interpretacją regionalnej tradycji. Będzie miejscem, z którego każdy wyjedzie nie tylko wypoczęty, ale i bogatszy o inspirujące doświadczenia. Nosalowy Park zachęci gości do odkrycia czegoś nowego, pójścia o krok dalej i spojrzenia na to, co już znane z innej perspektywy. Projekt hotelu opracowany został przez Biuro Architektoniczne Kahl-Gaczorek. Nawiązuje do najlepszych wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, inspirując się stylem secesyjnym i art deco. Za projekt wnętrz odpowiada sopocka pracownia Ideograf. W hotelu do dyspozycji gości znajdą się restauracje, bary i kawiarnie, przestrzeń biznesowa i konferencyjna, strefa wellness z saunami i basenem, centrum fitness, luksusowe NABE SPA oraz nowa, autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro.

Aplikację prosimy wysyłać na adres :  

rekrutacjanp@nosalowy.pl

rekrutacja@heartbyamaro.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 02.12.2019
Aktualizacja: 02.12.2019