Salad Story otworzyło nowy lokal na Dworcu Centralnym

Udostępnij artykuł

Salad Story dynamicznie się rozwija. Po niedawnym otwarciu lokalu na Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, przyszedł czas na Warszawę. Najnowsza restauracja marki położona jest w strategicznym miejscu Dworca Centralnego – tuż przy głównym wejściu, w bliskim sąsiedztwie kas biletowych.

W menu goście znajdą zarówno klasyczne propozycje Salad Story, takie jak: autorskie sałatki, wrapy, roślinne burgery, ciepłe bowle, aromatyczne zupy oraz świeżo przygotowywane soki. Dodatkowo, dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, lokal na Dworcu Centralnym oferuje specjalne propozycje śniadaniowe. Wśród nich warto wymienić kanapki na bazie autorskich receptur, zbilansowane sałatki, a także nowości, takie jak granola podawana z jogurtem i owocami oraz chlebki typu flatbread, bogato wypełnione warzywami czy wariacje na temat jajecznicy z warzywami.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Dla osób w biegu, Salad Story przygotowało specjalne dania na wynos oraz możliwość skorzystania z kasy szybkiej obsługi. To doskonała opcja dla tych, którzy mają ograniczony czas, ale nie chcą rezygnować z zdrowego posiłku.

Salad Story stawia na świeżość. Potrawy są codziennie przygotowywane z pasją przez pracowników, dbających o najwyższe standardy jakości. Posiłki są nie tylko zbilansowane, ale również idealne do zabrania w drogę.

Źródło: Salad Story

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.09.2023
Aktualizacja: 18.09.2023